Kandráčovci sa poďakujú aj vo Vranove nad Topľou

  • Dátum: 29.06.2020 / 06:50
redakcia@vranovske.sk
Autor

V slušnej spoločnosti sa patrí poďakovať. Kandráčovci sú nielen slušní chlapi, ale aj skvelí muzikanti. Ak to zrátame a podčiarkneme, máme na svete ich špeciálne turné po východnom Slovensku „Ďakujeme VÝCHOD Tour“.

Kandráčovci sa vracajú ku svojim koreňom. Na jar vyrážajú na špeciálne turné po východnom Slovensku, ktoré je poctou ich krajanom.

Kapela Kandráčovci začala svoju kariéru v roku 2003 na východnom Slovensku a odvtedy neustále patrí medzi najobľúbenejšie zoskupenia v našej krajine. Po megaúspešnom Šaľenom turné sa muzikanti rozhodli, že teraz je čas poďakovať sa tým, vďaka ktorým sa im v začiatkoch podarilo dostať tam, kde sú teraz. Preto Kandráčovci už na jar vyrážajú na špeciálne turné po východnom Slovensku. Exkluzívne vystúpia v šiestich mestách a fanúšikovia sa môžu tešiť na jedinečný repertoár skladieb.

V Mestskom dome kultúry vo Vranove nad Topľou zahrajú Kandráčovci 27. apríla 2019. Koncert sa začína o 19.00 hod. Vstupenky si môžete zakúpiť on line na stránke kulturavranov.sk  

 

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!