Hana Zagorová zaspieva vo Vranove najväčšie hity

  • Dátum: 29.06.2020 / 06:50
redakcia@vranovske.sk
Autor

Hana Zagorová, ako jedna z najväčších hviezd česko-slovenskej hudobnej scény, navštívi Vranov nad Topľou a svojich priaznivcov poteší galakoncertom, v ktorom odznejú jej najväčšie hity!

Hviezda Hany Zagorovej ju na prelome 70. a 80. rokov vyniesla k zisku deviatich Zlatých Slávikov. Česká spevácka diva však vďaka nadčasovým skladbám znie aj z reproduktorov podstatne mladších generácií. Svedčí o tom fakt, že mladé speváčky siahajú po jej skladbách napr. v rôznych televíznych šou. Dodáme, že posledný album „Ja nemám strach“ vydala v septembri minulého roka a v priebehu troch mesiacov sa stal platinovým.    

Hoci sú piesne Hany Zagorovej hudobne a žánrovo veľmi pestré, najtypickejší pre ňu zostáva tzv. beatový šansón. Práve v ňom dokázala najlepšie zužitkovať svoje herecké školenie, cit pre obsah a jedinečnú atmosféru každej piesne.

Hana Zagorová je známa tiež rôznymi spoluprácami. Soundtrack k legendárnemu seriálu Sanitka „Můj čas“, ktorý naspievala s Petrom Kotvaldom a Stanislavom Hložekom, pozná určite každý. Medzi jej najväčšie hity patrí tiež duet „Setkáni“ s talianskym lámačom sŕdc Drupim. Vo Vranove nad Topľou ju bude doprevádzať Petr Rezek, s ktorým má spoločné nezabudnuteľné piesne „Dúhová víla“ a „Ta pusa je tvá“. 

Hana Zagorová vystúpi v Mestskom dome kultúry vo Vranove nad Topľou 7. mája 2019 o 19.00 hod. Vstupenky si môžete zakúpiť na www.kulturavranov.sk.
 

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!