Evitovka s titulnou piesňou od IMT Smile vypredáva slovenské kiná

  • Dátum: 15.02.2022 / 05:03
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Spisovateľka Evita Twardziková sa dočkala sfilmovanie svojej tretej knihy. Po úspechoch Všetko alebo nič a Príliš osobná známosť prichádza do kín V lete Ti poviem, ako sa mám. Aj v tomto prípade sa o titulnú pieseň postarali IMT Smile.

Film V lete Ti poviem, ako sa mám mal premiéru v slovenských kinách 14. februára, ale nie pochýb o tom, že to bude ďalší besteller na plátne. Potvrdzuje to napr. aj predpredaj vstupeniek v Kine Mladosť vo Vranove nad Topľou.

Príbeh mapuje životy štyridsiatnikov, ktorí sa poznajú od detstva a aj po rokoch sa stretávajú už spolu so svojimi rodinami. Spleť vzťahov, reálnych a zároveň vtipných situácií, ktoré prináša sám život, má viesť k jedinému cieľu – byť šťastný. Po rokoch sa však začínajú objavovať tajomstvá, ktoré ich životy navždy zmenia.

„V každom filme je oproti knihe trochu rozdiel v závere. Tu bude najviac viditeľný, pretože knižka končí smutne. Po našej poslednej snímke som si povedala, že pôjdeme do niečoho veselého. Verím, že aj pre divákov skončí všetko tak, že pôjdu vysmiati z kina. Ten film vás pohladí a možno vás donúti ozvať sa starým dobrým kamarátom. A len vás utvrdí v tom, aké je dôležité mať okolo seba ľudí, ktorí vás majú radi za každých okolností,“ uviedla pre Hospodárske noviny Evita.

Po úspešnej spolupráci na filme Príliš osobná známosť zložili IMT Smile titulnú pieseň aj k tejto „evitovke“ a skladba V lete sa stala vianočným hitom. „Hudba k piesni mi napadla asi deň pred prvým stretnutím s Evitou a Oľgou, niekedy v máji ešte pred tým, ako som videl film. A vnútorne som cítil, že je to tá pravá pieseň pre tento film. Text napísal Vlado Krausz, pri otázke, že či má byť vianočný som mu povedal, že len tak trochu, skôr pocitovo:). Tú atmosféru mu skôr dodávajú  ukážky z filmu a aktuálne ročné obdobie,“ hovorí Ivan Tásler.

Spojenie dvoch úspešných značiek si pochvaľuje aj Oľga Núñezová zo spoločnosti Nunez NFE: „Spolupráca na predošlom filme bola skvelá, a preto som oslovila Ivana znova, pretože kombinácia značiek IMT Smile a Evity funguje a baví nás,“ dodala.

Videoklip ku skladbe sa natáčal priamo pri tvorbe skladby V LETE…, ale uvidíte v ňom exkluzívne aj prvé zábery z filmu V lete ti poviem, ako sa mám. „Krédo tohto filmu je – priatelia sú rodina, ktorú si vyberáš. A v tomto duchu sa nesie aj naša spolupráca s IMT Smile, pretože chlapcov považujeme za súčasť našej rodiny,” hovorí o filmovej skladbe Evita.

Mimochodom, Kino Mladosť na svojej facebookovej stránke pripravilo súťaž o balíček kozmetiky značky Avon a mikiny s motívom filmu. Pravidlá sú jednoduché. Stačí ak budete zdieľať odkaz a napíšte s kým by ste chceli na tento film. Výhercovia budú zverejnený na tejto 20. februára 2022.

Aktuálnu ponuku Kina Mladosť nájdete na www.kulturavranov.sk a alebo na facebookovej stránke Kino Mladosť Vranov nad Topľou.

Premietanie v kine Mladosť Vranov nad Topľou finančne podporil Audiovizuálny fond.

Od 10.1.2022 platí režim OP – OČKOVANÍ/PREKONANÍ. Maximálny počet divákov na jedno predstavenie je 100. V interiéri je povinnosť zakryť si dýchacie cesty respirátorom FFP2! Taktiež je zákaz konzumovať nápoje a jedlá.

V lete Ti poviem, ako sa mám

Hrajú: Tereza Kostková, Petra Vajdová, Soňa Norisová, Dominika Morávková, Anna Šišková, Simona Babčáková, Dana Rogoz, Andreea Vasile, Marián Miezga, Ján Koleník, Ondřej Sokol, Martin Hofmann, Jaroslav Plesl, Pavel Bartos. Réžia: Marta Ferencová.

Vstupenky si môžete zakúpiť na:

17. február 2022 o 19.30 hod.

18. február 2022 o 17.00 hod.

18. február 2022 o 19.30 hod.

19. február 2022 o 19.30 hod.

20. február 2022 o 19.30 hod.

23. február 2022 o 19.30 hod.

24. február 2022 o 19.30 hod.

25. február 2022 o 19.30 hod.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!