Stolní tenisti si pripomenuli spomienku Jara Kellera

redakcia@vranovske.sk
Autor

V období medzi sviatkami sa uskutočnilo viacero stolnotenisových turnajov dospelých aj mládeže, na ktorých sa zúčastnili aj hráči nášho klubu.

22.12.2018 sa vo Vranove konal 2.turnaj Východo­slovenského pohára mládeže dorastu za účasti 30 chlapcov a 19 dievčat. Medzi chlapcami obsadil 3.miesto Kamil Paľko, štvrtý skončil Dominik Džujka, medzi dievčatami zvíťazila Ivana Hudáková.

29.12.2018 sa v Trebišove konal predsilvestrovský turnaj stolných tenistov. V Mestskej športovej hale v Trebišove sa ho v dvoch kategóriách (registrovaných aj neregistrovaných hráčov) zúčastnilo spolu 85 hráčov. V hlavnej kategórii registrovaných hráčov zvíťazil Igor Turanský, Matúš Jakubčin z Vyšného Žipova obsadil 3. miesto. Jozef Baran 5.-8.miesto.

30.12.2018 sa v hale VSTK uskutočnil 5.ročník Memoriálu Jaroslava Kellera, ktorého sa v troch kategóriách zúčastnilo spolu 28 hráčov (hlavná súťaž najlepších hráčov klubu, súťaž veteránov, ktorí boli spoluhráčmi a priateľmi Jara Kellera a súťaž najmladšej mládeže
STK Vranov). Turnaj sa niesol v priateľskej atmosfére, kde neboli dôležité výsledky, ale priatelia, hráči, manželka a početní pozvaní hostia si zaspomínali na svojho kamaráta.

V hlavnej kategórii obhájil víťazstvo Samuel Fečo, v kategórii veteránov zvíťazil Ján Starec z Humenného, medzi mládežou zvíťazila Vanesa Hrehová.

5. 1. 2019 sa konal v Humennom 3. turnaj Východoslovenského pohára mládeže staršieho žiactva za účasti 42 chlapcov a 23 dievčat. Michal Zajac zo skupiny nepostúpil. Sabína Boháčová obsadila 6.miesto, Vanesa Hrehová 7.miesto, Anna Paľková 13.miesto.

Erik Hajduk

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!