SLOVNAFT CUP: Vranov a Trebišov by vyskladali spolu celú jedenástku!

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Asi niet zápasu, v ktorom by boli dva tímy tak aktuálne prepojené, ako MFK VranovSlavoj Trebišov. Tréneri Roman LazúrOndrej Desiatnik, ktorí sa stretli ako trénerský tandem pri Topli, by mohli z hráčov so záznamom v obidvoch kluboch vyskladať celú jedenástku.

Brankárskou jednotkou by bol Emil Sudimák ml. V prípade Trebišova ani netreba písať, že jeho otec je klubovou legendou a práve v drese Slavoja robil prvé futbalové kroky aj jeho syn.

Z hráčov v poli začneme obrancom Milanom Lukáčom. Pokračovať môžeme Lukášom Kulichom, ktorý v Trebišove pôsobil dvakrát a práve z tímu druholigistu prišiel do Vranova Jakub Vodilka.

Mimochodom, Jakub Vodilka má od príchodu z Trebišova vo Vranove fenomenálnu štatistiku. Za MFK nastúpil v 10 ligových zápasoch a na konto si pripísal 10 gólov, plus 7 asistencií. V pohári nastúpil raz a taktiež stihol nielen skórovať, ale práve po faule na neho premenil Lukáš Kulich penaltu.

Z hráčov pôsobiacich v Trebišove sa MFK Vranov objavuje pri Matúšovi Digoňovi, Jakubovi Verčimákovi, Františkovi Sitarčíkovi, Patrikovi Košudovi a kapitánovi Romanovi Begalovi.

Ak by sme veľmi chceli vyskladať celú jedenástku, tak do nej zaradíme aj Petra Milenkyho, ktorý bol pred touto sezónou na skúške práve v Trebišove. V nominácii určite nesmú chýbať ani Wisdom Uda Kanu, ktorý sa ako najlepší druholigový strelec prestrieľal do fortunaligových Michaloviec a Martin Polaščík pôsobiaci v tejto sezóne v MŠK Tesla Stropkov.

Vzájomný súboj týchto dvoch súperov napíše určite v 2. kole Slovnaft Cupu viac ako zaujímavý športový príbeh. Navyše, ak sa stretnú tímy, ktoré sú zatiaľ vo svojich súťažiach neporazené!

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!