SLOVNAFT CUP: MFK Vranov spúšťa predpredaj vstupeniek na Michalovce

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Zápas 3. kola Slovnaft Cupu medzi MFK Vranov a MFK Zemplín Michalovce sa od postupu fortunaligistu stal pre fanúšikov magnetom. Aj v kontexte súčasnej epidemiologickej situácie pristúpi domáci klub k svojim povinnostiam s maximálnou zodpovednosťou tak, aby zároveň doprial fanúšikom, predovšetkým pri vstupe na štadión, komfort.

Vranovčania sa v ostatných sezónach dokázali v Slovnaft Cupe proti súperom z vyšších súťaží vyhecovať k výborným výkonom. ŠK Slovan Bratislava postúpil v sezóne 2016/2017 po bezgólovom výsledku na penalty. FC DAC 1904 Dunajská Streda potvrdil víťazstvo 5:2 až dvoma gólmi v závere a pred rokom išiel Partizán Bardejov ďalej po remíze 1:1 opäť po rozstrele z bieleho bodu.

O tom, že duel Vranov – Michalovce púta pozornosť svedčí i to, že na stretnutie sa už akreditovali celoslovenské média. Keďže sa očakáva aj divácky nápor, samozrejme pri dodržaní povoleného počtu osôb max. 1 000, domáci MFK spustil od piatku – 25. septembra o 13.00 hod. predpredaj vstupeniek, ktoré si fanúšikovia budú môcť zakúpiť v reštaurácii JEDENÁSTKA oproti futbalovému štadiónu. Dodáme, že predpredaj bude ukončený v deň zápasu o 13.30 hod. Cena vstupeniek sa oproti zápasom III. ligy nemení. Fanúšikovia si budú môcť taktiež zakúpiť Spravodaj, ktorý je zlosovateľný, pričom pripravených bude päť zaujímavých cien. „Keďže zápas sa hrá o 15.30 hod. v pracovný deň, predpokladáme, že nie všetci sa budú môcť uvoľniť z práce skôr, preto chceme požiadať fanúšikov, aby využili príležitosť zakúpiť si vstupenky v predpredaji. Pred stretnutím budú síce otvorené dve pokladne, čo tiež pomôže k plynulejšiemu vstupu na štadión, ale predsa len najrýchlejší spôsob je prísť na zápas už so zakúpenou vstupenkou,“ vysvetľoval marketingový manažér MFK Vranov Lukáš Vagaský, ktorý zároveň aj touto cestou požiadal o rešpektovanie a dodržiavanie pokynov v areáli štadióna.

MFK Vranov sa v ostatných troch kolách vracia na výsledkové pozície, na aké boli fanúšikovia zvyknutí z predchádzajúcich sezón. Po remíze 1:1 v Stropkove zdolali zverenci trénera Romana Lazúra doma v infarktovom závere Sninu 3:2 a naposledy zvíťazili 1:0 v Plavnici. „Generálkou“ na Slovnaft Cup bude sobotňajší duel s MFK Slovan Giraltovce. „Samozrejme, aj ja registrujem, že fanúšikovia sa bavia najmä o našom pohárovom zápase s Michalovcami, ale pre mňa sú dnes prioritou Giraltovce. Napriek tomu, že ešte stále nemôžeme počítať so všetkými hráčmi, podarilo sa nám výsledkovo odraziť a v sobotu chceme na to nadviazať. Dobrý výkon a úspešný výsledok nám určite pomôžu k sebavedomiu aj proti Michalovciam, ale najskôr si to musíme zaslúžiť prístupom proti Giraltovciam,“ zdôraznil tréner MFK Vranov Roman Lazúr.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!