Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Tréner O. Desiatnik prijal druholigovú výzvu. Kto povedie MFK Vranov?

Šport / Futbal / Tréner O. Desiatnik prijal druholigovú výzvu. Kto povedie MFK Vranov?

Tréner O. Desiatnik prijal druholigovú výzvu. Kto povedie MFK Vranov?
Aké sú môžnosti reklamy?

MFK Vranov má za sebou prvé personálne zmeny. Isté je, že v novej sezóne nebude dres A-mužstva obliekať obranca Filip Bednár, ktorý sa dohodol na pôsobení v FK Humenné. Po víkende platí, že tím nebude ďalej viesť tréner Ondrej Desiatnik, pretože prijal ponuku druholigového Slavoja Trebišov. 

Obrancu Filipa Bednára priviedol do Vranova tréner Peter Košuda. Odchovanec prešovského futbalu sa okamžite zaradil medzi opory mužstva. V defenzíve ťažil zo svojej hernej inteligencie, no popri spoľahlivých výkonoch v zadných radoch bol zároveň obávaným zakončovateľom pri útočných štandardkách. Práve F. Bednár stál za príchodom Wisdoma Kanua, ktorý v strede poľa odvádzal skvelú prácu a od prvých minút na trávniku sa stal miláčikom fanúšikov. Od novej sezóny bude „Bedňa“ obliekať dres FK Humenné, kde zamieril napr. aj brankár FK Nižný Hrušov Filip Piroščák. „Prvou posilou FK Humenné je urastený stopér Filip Bednár, ktorý naposledy obliekal dres Vranova nad Topľou. Filip je reprezentant Slovenska v malom futbale a my pevne veríme, že svoje prednosti prenesie aj do veľkého futbalu a bude pre náš klub veľkou posilou,“ uviedlo FK Humenné na svojej FB stránke pred necelým týždňom. 
 
Druhou potvrdenou zmenou je rošáda na trénerskom poste. Ondrej Desiatnik prijal druholigovú výzvu v Slavoji Trebišov. Keďže príprava sa už začala a veľa času klubovým funkcionárom MFK Vranov neostáva, vedenie klubu začalo konať okamžite! Manažér Roman Lazúr nám potvrdil stretnutie s novým potencionálnym koučom, o ktorom prezradil, že má najvyššiu UEFA PRO licenciu, no zároveň poprosil fanúšikov o trpezlivosť. Pokiaľ nebude na stole definitívna dohoda, tak zatiaľ jeho meno zverejniť nechcel. „Ondrej Desiatnik, ktorý ešte odkoučoval sobotňajší zápas v Košiciach, nám oznámil, že prijal ponuku z Trebišova v piatok a od tohto momentu sme sa začali obzerať po novom trénerovi. Môžem potvrdiť prvé rokovania s tým, že túto otázku by sme chceli uzavrieť do konca týždňa,“ uviedol manažér MFK Vranov Roman Lazúr. 
 
Keďže nie je žiadnym tajomstvom, že o viacerých hráčov Vranova je na prestupovom trhu záujem, R. Lazúr vyvíja aktivity i v tomto smere, aby nový tréner mal k dispozícii kvalitný káder. „Rovnako intenzívne pracujeme na zložení kádra, pričom radi by sme vybudovali tím okolo hráčov ako Babjak, Lukáč, Digoň, Verčimák, či Burcák. Debatujem aj s niektorými chlapcami, ktorí už vo Vranove pôsobili, preto verím, že sa nám podarí poskladať konkurencieschopný tím,“ zdôraznil R. Lazúr. 
 

Tréner O. Desiatnik prijal druholigovú výzvu. Kto povedie MFK Vranov?

Šport / Futbal / Tréner O. Desiatnik prijal druholigovú výzvu. Kto povedie MFK Vranov?

Tréner O. Desiatnik prijal druholigovú výzvu. Kto povedie MFK Vranov?
Aké sú môžnosti reklamy?

MFK Vranov má za sebou prvé personálne zmeny. Isté je, že v novej sezóne nebude dres A-mužstva obliekať obranca Filip Bednár, ktorý sa dohodol na pôsobení v FK Humenné. Po víkende platí, že tím nebude ďalej viesť tréner Ondrej Desiatnik, pretože prijal ponuku druholigového Slavoja Trebišov. 

Obrancu Filipa Bednára priviedol do Vranova tréner Peter Košuda. Odchovanec prešovského futbalu sa okamžite zaradil medzi opory mužstva. V defenzíve ťažil zo svojej hernej inteligencie, no popri spoľahlivých výkonoch v zadných radoch bol zároveň obávaným zakončovateľom pri útočných štandardkách. Práve F. Bednár stál za príchodom Wisdoma Kanua, ktorý v strede poľa odvádzal skvelú prácu a od prvých minút na trávniku sa stal miláčikom fanúšikov. Od novej sezóny bude „Bedňa“ obliekať dres FK Humenné, kde zamieril napr. aj brankár FK Nižný Hrušov Filip Piroščák. „Prvou posilou FK Humenné je urastený stopér Filip Bednár, ktorý naposledy obliekal dres Vranova nad Topľou. Filip je reprezentant Slovenska v malom futbale a my pevne veríme, že svoje prednosti prenesie aj do veľkého futbalu a bude pre náš klub veľkou posilou,“ uviedlo FK Humenné na svojej FB stránke pred necelým týždňom. 
 
Druhou potvrdenou zmenou je rošáda na trénerskom poste. Ondrej Desiatnik prijal druholigovú výzvu v Slavoji Trebišov. Keďže príprava sa už začala a veľa času klubovým funkcionárom MFK Vranov neostáva, vedenie klubu začalo konať okamžite! Manažér Roman Lazúr nám potvrdil stretnutie s novým potencionálnym koučom, o ktorom prezradil, že má najvyššiu UEFA PRO licenciu, no zároveň poprosil fanúšikov o trpezlivosť. Pokiaľ nebude na stole definitívna dohoda, tak zatiaľ jeho meno zverejniť nechcel. „Ondrej Desiatnik, ktorý ešte odkoučoval sobotňajší zápas v Košiciach, nám oznámil, že prijal ponuku z Trebišova v piatok a od tohto momentu sme sa začali obzerať po novom trénerovi. Môžem potvrdiť prvé rokovania s tým, že túto otázku by sme chceli uzavrieť do konca týždňa,“ uviedol manažér MFK Vranov Roman Lazúr. 
 
Keďže nie je žiadnym tajomstvom, že o viacerých hráčov Vranova je na prestupovom trhu záujem, R. Lazúr vyvíja aktivity i v tomto smere, aby nový tréner mal k dispozícii kvalitný káder. „Rovnako intenzívne pracujeme na zložení kádra, pričom radi by sme vybudovali tím okolo hráčov ako Babjak, Lukáč, Digoň, Verčimák, či Burcák. Debatujem aj s niektorými chlapcami, ktorí už vo Vranove pôsobili, preto verím, že sa nám podarí poskladať konkurencieschopný tím,“ zdôraznil R. Lazúr. 
 
×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok