Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Oslavy 750. výročia mesta Vranov nad Topľou na Spojenej škole

Správy / Školstvo / Oslavy 750. výročia mesta Vranov nad Topľou na Spojenej škole

Oslavy 750. výročia mesta Vranov nad Topľou na Spojenej škole
Aké sú môžnosti reklamy?

Tento týždeň sme na našej škole oslavovali 750. narodeniny nášho mesta. A hoci sme pre koronavírus museli od našich pôvodných plánov upustiť, výročie prvej písomnej zmienky o Vranove sme si pripomenuli tak, ako sa patrí. 

Naša malá slávnosť sa začala už ráno divadielkom - dramatizáciou povesti o vzniku mesta. V ten deň nám aj počasie prialo, a tak sme v oslavách pokračovali vonku na školskom dvore. Väčšinu dňa sme strávili šantením pri pohybových aktivitách a vymýšľaním na tvorivých dielňach: vyrábali sme vrany aj erb, maľovali Vranov či skladali dominanty nášho mesta z lega. A keďže to bola ozajstná narodeninová oslava, nechýbala ani torta! Sladkou dobrotou nás opäť milo prekvapila mamka našej Emky Semanovej-Repkovej a  občerstvenie a pitný režim nám zabezpečila rada rodičov. Ďakujeme!
 
V závere osláv sa k nám pripojil aj zástupca primátora, pán Ing. Milan Tkáč, ktorý nám vo svojom krátkom príhovore pripomenul, že Vranov nie je iba miesto, Vranov, to sme my všetci. A bude taký, akí sme my.
 
Preto, Ti, milé naše mesto, k tvojím narodeninám želáme veľa šťastných ľudí, šťastných psov, čistý vzduch aj čisté ulice,  veselé pesničky, otvorené obchody, ulice plné detí, aby si bol plný života, aby zmizol koronavírus, aby sme sa mohli zasa na seba usmievať bez rúška, aby bol aj tento rok Pesničkový Mikuláš a aby sme sa v Tvojich uliciach cítili vždy bezpečne. 
(Výber z prianí detí zo Spojenej školy na Budovateľskej)
 
M. Tkáčová

Oslavy 750. výročia mesta Vranov nad Topľou na Spojenej škole

Správy / Školstvo / Oslavy 750. výročia mesta Vranov nad Topľou na Spojenej škole

Oslavy 750. výročia mesta Vranov nad Topľou na Spojenej škole
Aké sú môžnosti reklamy?

Tento týždeň sme na našej škole oslavovali 750. narodeniny nášho mesta. A hoci sme pre koronavírus museli od našich pôvodných plánov upustiť, výročie prvej písomnej zmienky o Vranove sme si pripomenuli tak, ako sa patrí. 

Naša malá slávnosť sa začala už ráno divadielkom - dramatizáciou povesti o vzniku mesta. V ten deň nám aj počasie prialo, a tak sme v oslavách pokračovali vonku na školskom dvore. Väčšinu dňa sme strávili šantením pri pohybových aktivitách a vymýšľaním na tvorivých dielňach: vyrábali sme vrany aj erb, maľovali Vranov či skladali dominanty nášho mesta z lega. A keďže to bola ozajstná narodeninová oslava, nechýbala ani torta! Sladkou dobrotou nás opäť milo prekvapila mamka našej Emky Semanovej-Repkovej a  občerstvenie a pitný režim nám zabezpečila rada rodičov. Ďakujeme!
 
V závere osláv sa k nám pripojil aj zástupca primátora, pán Ing. Milan Tkáč, ktorý nám vo svojom krátkom príhovore pripomenul, že Vranov nie je iba miesto, Vranov, to sme my všetci. A bude taký, akí sme my.
 
Preto, Ti, milé naše mesto, k tvojím narodeninám želáme veľa šťastných ľudí, šťastných psov, čistý vzduch aj čisté ulice,  veselé pesničky, otvorené obchody, ulice plné detí, aby si bol plný života, aby zmizol koronavírus, aby sme sa mohli zasa na seba usmievať bez rúška, aby bol aj tento rok Pesničkový Mikuláš a aby sme sa v Tvojich uliciach cítili vždy bezpečne. 
(Výber z prianí detí zo Spojenej školy na Budovateľskej)
 
M. Tkáčová
×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok