Šport / Ďalšie športy / Piataci HC Bulls siahali v Sp. N. Vsi minimálne po bode

5. ročník - 4. kolo, nadstavba o 1. - 6. miesto:
HK Spišská Nová Ves – HC Bulls Vranov 8:6 (3:2, 2:3, 3:1)

Góly: Janok 3, Haňo 2, Olčák 1.

V Spišskej Novej Vsi odohrali naši piataci opäť veľmi vyrovnaný zápas, tak ako naposledy v základnej časti, keď tam vyhrali 6:5. Tento krát však o výsledku rozhodli presilovky, zatiaľ čo domáci využili všetky tri, tak naši Býci nevyužili ani jednu zo siedmich početných výhod. V 26. min. po spomínaných troch využitých presilovkách viedli už domáci 5:2, no do konca druhej tretiny bolo vyrovnané. V 47. min. sme dokonca viedli 6:5, no následne v priebehu 73 sekúnd sme trikrát inkasovali a výsledok 8:6 zostal v platnosti až do konca, aj keď sme mali ešte trikrát výhodu presilovky.
Za prístup sa však naši piataci nemusia vôbec hanbiť, predviedli bojovný výkon podporený tímovým duchom, no tento krát sa výsledok priklonil na stranu domácich.

Vranovskí piataci sa tešia z gólu.

Ostatné výsledky:
Poprad – Košice 9:11
Prešov – Trebišov 5:13

Najbližšie tri soboty odohrajú piataci svoje zápasy doma v STD Aréne proti Popradu, Košiciam a Prešovu stále o 11.30 hod.

6. ročník - 4. kolo, nadstavba o 7. - 12. miesto:
MHK Kežmarok – HC Bulls Vranov 3:14 (0:2, 0:5, 3:7)
Góly:
  Imrich 6, Andrejco 3, Ščerba 2, Micko, Capcara, Mužik po 1.

Žiaci 6. ročníka HC Bulls odohrali prípravný zápas s Kežmarkom.

Šiestaci mali v 4. kole nadstavbovej časti  voľno, preto odohrali prípravný zápas v Kežmarku. Keďže v tejto sezóne súťaže žiakov nie sú rozdelené výkonnostne na 1. a 2. ligu, tak niektoré tímy sa oproti minulej sezóne do súťaže neprihlásili a niektoré, ako Kežmarok hrávajú svoje zápasy nesúťažne, len ako prípravne zápasy, ktoré sa do tabuľky nezarátavajú.
Prvá tretina bola viac-menej vyrovnaná, aj keď sme sa ujali vedenia už v prvej minúte. V druhej tretine naši šiestaci v priebehu piatich minút štyrikrát skórovali a definitívne tak zlomili odpor domácich. Kežmarčanom sme dovolili skórovať až v 44. minúte za stavu 0:8. Do konca zápasu sa im podarilo ešte dvakrát skorigovať výsledok, no naši šiestaci premieňali svoje šance častejšie a tak vyhrali zaslúžene a jednoznačne 14:3, gratulujeme!

Výsledky 4.kola:
Levoča – Prešov 4:6
Bardejov – Trebišov 3:3

Najbližší zápas odohrajú šiestaci doma v STD Aréne v sobotu 01.02.2020 o 09.00 hod. proti Bardejovu.

Kadeti, nadstavba - Pohár Igora Libu
9.kolo: MŠKM Trebišov - HC Bulls Vranov  10:4 (8:0, 1:0, 1:4)
Góly:
Tutko 2, Petrák, Šujeta po 1.
10.kolo: HC Bulls Vranov – Mládež HC 46 Bardejov 3:5 (1:2, 0:1, 2:2)
Góly:
Tutko 2, Šujeta 1.

Najbližší zápas odohrajú kadeti v nedeľu 02.02.2020 o 10.15 hod. v Čani proti Akadémii Igora Libu.