Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Vydarený volejbalový turnaj v Benkovciach

Správy / Obce / Vydarený volejbalový turnaj v Benkovciach

 Vydarený volejbalový turnaj v Benkovciach
Aké sú môžnosti reklamy?

V letnom období sa zúčastňujeme kultúrnych, spoločenských či športových podujatí častejšie ako v iných častiach roka, pretože vonku je teplejšie, dni sú dlhšie a máme tak možnosť relaxovať aj týmto spôsobom. Aj v našom okrese sa obce reprezentujú kvalitnými podujatiami. Za všetky spomenieme tie, ktoré sú k našej dedinke Benkovce najbližšie. Obec Sedliská pozýva všetkých na Kultúrne leto pod hradom Čičva, v obci Žalobín sa tradične organizuje Futbalový turnaj a na Domaši v oblasti Dobrá je každý víkend nabitý rôznymi akciami. Medzi najväčšie patrí cyklistické podujatie Okolo Domaše, alebo veľmi obľúbené Kid Race. Pre Benkovce je typický Volejbalový turnaj, ktorý v našej obci počas letných mesiacov nesmie chýbať.

Už 9. ročník Volejbalového turnaja o pohár starostky obce sa konal 13. júla (v sobotu) 2019 na ihrisku v Benkovciach. Napriek nepriaznivým prognózam počasia sme privítali na ihrisku päť tímov. Obec Benkovce reprezentovali mladí HASIČI z DHZ Benkovce, už tradične sme privítali CHERRY tím a tento rok si prišli zasúťažiť aj SIX BEES – jediný tím tvorený len ženským zastúpením, statočne bojoval aj tím DEPO a potešili nás aj hostia z Čakľova či Vranova nad Topľou, ktorí súťažili v tíme INFÚZIE. Hralo sa systémom každý s každým a napriek silnému vetru a zamračenej oblohe si tímy zahrali a ukázali kvalitný a pekný volejbal pre diváka. 1. miesto si odniesli domov INFÚZIE, na 2. mieste skončil tím CHERRY a 3. miesto si vybojovali baby zo SIX BEES. Cenu pre najlepšiu hráčku si odniesla Zuzana Stariatová a najlepším hráčom sa stal Peter Časar. Ocenený bol aj rozhodca turnaja, a to Lacko Roža, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou Volejbalového turnaja v Benkovciach.

Sprievodnou akciou bola súťaž vo varení gulášu, ktorej sa zúčastnili tímy: JDS Benkovce, DEPO, OcÚ Vyšný Kazimír a ŠPP Petkovce. Porota, v ktorej už tradične nesmel chýbať Ing. Štefan Hreha, riaditeľ Sociálnej poisťovne a predseda Okresnej organizácie Smer SD, uznala, že guláše boli výborné a rozhodla o nasledovnom umiestnení: 1. miesto – DEPO, 2. miesto – OcÚ Vyšný Kazimír, 3. miesto – JDS Benkovce.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým, ktorí svojou účasťou podporili túto akciu, no najmä tým, bez ktorých by sa neuskutočnila. Vďaka vám všetkým, ktorí si radi zahráte volejbal a pomáhate nám tak vytvárať tradíciu príjemného športovo-spoločenského zážitku, ktorý si spolu odnášame z tejto akcie každý rok. V srdciach Benkovčanov má tento turnaj svoje pevné miesto a aj keď nemáme momentálne tímy, ktoré by zastupovali výlučne len Benkovčania, tešíme sa, že môžeme privítať na našej pôde aj hostí, ktorí šíria dobré meno našej malej, ale o to malebnejšej obce Benkovce.

Katarína Hladká

Vydarený volejbalový turnaj v Benkovciach

Správy / Obce / Vydarený volejbalový turnaj v Benkovciach

 Vydarený volejbalový turnaj v Benkovciach
Aké sú môžnosti reklamy?

V letnom období sa zúčastňujeme kultúrnych, spoločenských či športových podujatí častejšie ako v iných častiach roka, pretože vonku je teplejšie, dni sú dlhšie a máme tak možnosť relaxovať aj týmto spôsobom. Aj v našom okrese sa obce reprezentujú kvalitnými podujatiami. Za všetky spomenieme tie, ktoré sú k našej dedinke Benkovce najbližšie. Obec Sedliská pozýva všetkých na Kultúrne leto pod hradom Čičva, v obci Žalobín sa tradične organizuje Futbalový turnaj a na Domaši v oblasti Dobrá je každý víkend nabitý rôznymi akciami. Medzi najväčšie patrí cyklistické podujatie Okolo Domaše, alebo veľmi obľúbené Kid Race. Pre Benkovce je typický Volejbalový turnaj, ktorý v našej obci počas letných mesiacov nesmie chýbať.

Už 9. ročník Volejbalového turnaja o pohár starostky obce sa konal 13. júla (v sobotu) 2019 na ihrisku v Benkovciach. Napriek nepriaznivým prognózam počasia sme privítali na ihrisku päť tímov. Obec Benkovce reprezentovali mladí HASIČI z DHZ Benkovce, už tradične sme privítali CHERRY tím a tento rok si prišli zasúťažiť aj SIX BEES – jediný tím tvorený len ženským zastúpením, statočne bojoval aj tím DEPO a potešili nás aj hostia z Čakľova či Vranova nad Topľou, ktorí súťažili v tíme INFÚZIE. Hralo sa systémom každý s každým a napriek silnému vetru a zamračenej oblohe si tímy zahrali a ukázali kvalitný a pekný volejbal pre diváka. 1. miesto si odniesli domov INFÚZIE, na 2. mieste skončil tím CHERRY a 3. miesto si vybojovali baby zo SIX BEES. Cenu pre najlepšiu hráčku si odniesla Zuzana Stariatová a najlepším hráčom sa stal Peter Časar. Ocenený bol aj rozhodca turnaja, a to Lacko Roža, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou Volejbalového turnaja v Benkovciach.

Sprievodnou akciou bola súťaž vo varení gulášu, ktorej sa zúčastnili tímy: JDS Benkovce, DEPO, OcÚ Vyšný Kazimír a ŠPP Petkovce. Porota, v ktorej už tradične nesmel chýbať Ing. Štefan Hreha, riaditeľ Sociálnej poisťovne a predseda Okresnej organizácie Smer SD, uznala, že guláše boli výborné a rozhodla o nasledovnom umiestnení: 1. miesto – DEPO, 2. miesto – OcÚ Vyšný Kazimír, 3. miesto – JDS Benkovce.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým, ktorí svojou účasťou podporili túto akciu, no najmä tým, bez ktorých by sa neuskutočnila. Vďaka vám všetkým, ktorí si radi zahráte volejbal a pomáhate nám tak vytvárať tradíciu príjemného športovo-spoločenského zážitku, ktorý si spolu odnášame z tejto akcie každý rok. V srdciach Benkovčanov má tento turnaj svoje pevné miesto a aj keď nemáme momentálne tímy, ktoré by zastupovali výlučne len Benkovčania, tešíme sa, že môžeme privítať na našej pôde aj hostí, ktorí šíria dobré meno našej malej, ale o to malebnejšej obce Benkovce.

Katarína Hladká

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok