Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Bronz Daniela Oráča na M SR vo štvorhre

Šport / Stolný tenis / Bronz Daniela Oráča na M SR vo štvorhre

 Bronz Daniela Oráča na M SR vo štvorhre
Aké sú môžnosti reklamy?

Cez víkend sa v Bratislave uskutočnili Majstrovstvá SR v stolnom tenise mužov a žien a hráčov do 21 rokov. V oboch kategóriách náš klub reprezentovali Daniel Oráč a Samuel Fečo.

V piatok sa obaja naši chlapci prebojovali medzi 8 najlepších hráčov mládeže do 21 rokov, keď obaja podľahli finalistom tejto kategórie, zhodne 1:3 na sety.

V kategórii mužov sa obaja naši hráči prebojovali do hlavnej súťaže. Daniel Oráč, ktorý v sobotu oslávil svoje 18-te narodeniny, postúpil do osemfinále, kde prehral s Tiborom Špánikom z Nitry 1:4, Samuel Fečo prehral s Jakubom Zelinkom z Košíc v 1. kole 2:4.

Daniel Oráč so svojim dlhoročným spoluhráčom vo štvorhre Štefanom Pekom z Trnavy, ktorý túto sezónu hosťuje v dorasteneckej Extralige v našom klube, sa prebojovali do semifinále, kde podľahli budúcim majstrom SR, Alexandrovi Valúchovi a Ingemarovi Péterovi tesne 2:3 na sety a získali bronzové medaily. Samuel Fečo s Martinom Truskom z Ružomberka prehrali s tými istými súpermi vo štvrťfinále 1:3.

V sobotu sa vo Vranove konal 4. turnaj Východoslovenského pohára mládeže najmladšieho žiactva za účasti 17 chlapcov a 15 dievčat. Medzi chlapcami Adrián Lešňanský obsadil 4. miesto, Boris Lešňanský 8.miesto, Matej Lešňanský 13.miesto.

Medzi dievčatami Sabína Boháčová obsadila 3.miesto, Anna Paľková 4.miesto.

V nedeľu sa v Slovenskej Vsi 4. turnaj Východoslovenského pohára mládeže staršieho žiactva za účasti 30 chlapcov a 9 dievčat. Kamil Paľko nenašiel v turnaji premožiteľa a zvíťazil.

Erik Hajduk

Bronz Daniela Oráča na M SR vo štvorhre

Šport / Stolný tenis / Bronz Daniela Oráča na M SR vo štvorhre

 Bronz Daniela Oráča na M SR vo štvorhre
Aké sú môžnosti reklamy?

Cez víkend sa v Bratislave uskutočnili Majstrovstvá SR v stolnom tenise mužov a žien a hráčov do 21 rokov. V oboch kategóriách náš klub reprezentovali Daniel Oráč a Samuel Fečo.

V piatok sa obaja naši chlapci prebojovali medzi 8 najlepších hráčov mládeže do 21 rokov, keď obaja podľahli finalistom tejto kategórie, zhodne 1:3 na sety.

V kategórii mužov sa obaja naši hráči prebojovali do hlavnej súťaže. Daniel Oráč, ktorý v sobotu oslávil svoje 18-te narodeniny, postúpil do osemfinále, kde prehral s Tiborom Špánikom z Nitry 1:4, Samuel Fečo prehral s Jakubom Zelinkom z Košíc v 1. kole 2:4.

Daniel Oráč so svojim dlhoročným spoluhráčom vo štvorhre Štefanom Pekom z Trnavy, ktorý túto sezónu hosťuje v dorasteneckej Extralige v našom klube, sa prebojovali do semifinále, kde podľahli budúcim majstrom SR, Alexandrovi Valúchovi a Ingemarovi Péterovi tesne 2:3 na sety a získali bronzové medaily. Samuel Fečo s Martinom Truskom z Ružomberka prehrali s tými istými súpermi vo štvrťfinále 1:3.

V sobotu sa vo Vranove konal 4. turnaj Východoslovenského pohára mládeže najmladšieho žiactva za účasti 17 chlapcov a 15 dievčat. Medzi chlapcami Adrián Lešňanský obsadil 4. miesto, Boris Lešňanský 8.miesto, Matej Lešňanský 13.miesto.

Medzi dievčatami Sabína Boháčová obsadila 3.miesto, Anna Paľková 4.miesto.

V nedeľu sa v Slovenskej Vsi 4. turnaj Východoslovenského pohára mládeže staršieho žiactva za účasti 30 chlapcov a 9 dievčat. Kamil Paľko nenašiel v turnaji premožiteľa a zvíťazil.

Erik Hajduk

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok