Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Vranovské deti učili mimoňov ako sa slušne správať

Kultúra / Mestský dom kultúry / Vranovské deti učili mimoňov ako sa slušne správať

Vranovské deti učili mimoňov ako sa slušne správať
Aké sú môžnosti reklamy?

Vranov nad Topľou sa premenil na rozprávkovú krajinu... Čarovné bytosti rozdávali na námestí, či v estrádnej sále Mestského domu kultúry darčeky, radosť a skvelú náladu. Všetci prijali pozvanie sv. Mikuláša. Pesničkový kamión a Pesničkový Mikuláš však nie sú iba o zábave a zážitku, ale vždy prinášajú aj hlbšie posolstvo.

Sv. Mikuláš navštívil Vranov nad Topľou hneď dvakrát! Najskôr na Pesničkovom kamióne, kde mu robili spoločnosť anjeli, čert Brumteláš a dokonca aj sám Lucifer, ktorý si chcel v publiku nájsť nevestu, čo sa mu však nepodarilo. Nakoniec mu svoju ruku sľúbil jeden z anjelov, ale pod podmienkou, že sa polepší. Podvečer plný známych pesničiek sa skončil happy endom - zásnubami...

Estrádna sála Mestského domu kultúry privítala v nedeľu prisťahovalcov - filmových hrdinov mimoňov. Ako to už u nich býva zvykom, ani teraz si nechceli nechať povedať a robili neplechu. Aj v tomto prípade však platilo, že sv. Mikuláš a Brumteláš ich v spolupráci s deťmi naučili, ako sa slušne správať. „Keďže téma prisťahovalectva je stále aktuálna, nechali sme sa ňou inšpirovať aj my. Snažili sme sa mimoňom vysvetliť, že ak chcú s nami ostať, musia sa správať podľa našich pravidiel. O tom, čo je správne a slušné im hovorili naše deti, ktoré sme takýto spôsobom vtiahli priamo do predstavenia,“ vysvetľoval auto scenára Peter Novák z Mestského domu kultúry.
 

Vranovské deti učili mimoňov ako sa slušne správať

Kultúra / Mestský dom kultúry / Vranovské deti učili mimoňov ako sa slušne správať

Vranovské deti učili mimoňov ako sa slušne správať
Aké sú môžnosti reklamy?

Vranov nad Topľou sa premenil na rozprávkovú krajinu... Čarovné bytosti rozdávali na námestí, či v estrádnej sále Mestského domu kultúry darčeky, radosť a skvelú náladu. Všetci prijali pozvanie sv. Mikuláša. Pesničkový kamión a Pesničkový Mikuláš však nie sú iba o zábave a zážitku, ale vždy prinášajú aj hlbšie posolstvo.

Sv. Mikuláš navštívil Vranov nad Topľou hneď dvakrát! Najskôr na Pesničkovom kamióne, kde mu robili spoločnosť anjeli, čert Brumteláš a dokonca aj sám Lucifer, ktorý si chcel v publiku nájsť nevestu, čo sa mu však nepodarilo. Nakoniec mu svoju ruku sľúbil jeden z anjelov, ale pod podmienkou, že sa polepší. Podvečer plný známych pesničiek sa skončil happy endom - zásnubami...

Estrádna sála Mestského domu kultúry privítala v nedeľu prisťahovalcov - filmových hrdinov mimoňov. Ako to už u nich býva zvykom, ani teraz si nechceli nechať povedať a robili neplechu. Aj v tomto prípade však platilo, že sv. Mikuláš a Brumteláš ich v spolupráci s deťmi naučili, ako sa slušne správať. „Keďže téma prisťahovalectva je stále aktuálna, nechali sme sa ňou inšpirovať aj my. Snažili sme sa mimoňom vysvetliť, že ak chcú s nami ostať, musia sa správať podľa našich pravidiel. O tom, čo je správne a slušné im hovorili naše deti, ktoré sme takýto spôsobom vtiahli priamo do predstavenia,“ vysvetľoval auto scenára Peter Novák z Mestského domu kultúry.
 

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok