Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Pozvanie Vranovského parlamentu mládeže prijalo viac ako 150 detí

Kultúra / Mestský dom kultúry / Pozvanie Vranovského parlamentu mládeže prijalo viac ako 150 detí

 Pozvanie Vranovského parlamentu mládeže prijalo viac ako 150 detí

V nedeľu, 12. júna 2016, sa vedľa Mestského domu kultúry na detskom ihrisku uskutočnila detská akcia s názvom „Hraj sa s nami“, ktorú organizoval Vranovský parlament mládeže - VPM. Akcia dopadla úspešne a sme veľmi radi, že sa nám na ihrisku vystriedalo približne 150 detičiek, ktoré sa zabávali. Najväčšou odmenou pre nás na tejto akcii bol úsmev na detských tváričkách. Tie sa mohli zapojiť do súťaží, ktoré sme pre nich pripravili. Bolo to napríklad jedenie bez rúk, skákanie vo vreci, strieľanie balónov pomocou šípok, v ktorých boli ukryté drobné sladkosti ale aj maľovanie na tvár, kreslenie, skákací hrad, trampolíny a pod. Deti si na konci akcie mohli samé pripraviť piškótovú torku podľa svojej chuti.

Aj touto cestou by sme chceli poďakovať všetkým sponzorom, ktorí nám pomohli uskutočniť túto akciu. Predovšetkým by sme chceli poďakovať pánovi primátorovi Ing. Jánovi Raganovi a mestu Vranov nad Topľou, ktorí nám finančne prispeli na túto akciu a tým nám umožnili zakúpiť si bannery s logom VPM čím sme sa posunuli o krôčik ďalej. Taktiež by sme chceli poďakovať riaditeľovi Domu kultúry vo Vranove nad Topľou pánovi Ing. Alfonzovi Kobielskému za poskytnutie technického vybavenia a za to, že nám umožnil zrealizovať túto akciu. Veľké ĎAKUJEME patrí taktiež chlapcom z „TheRooms.eu“, ktorí si pre deti nachystali logické hry, hlavolamy a taktiež nám poskytli trampolíny. Poďakovať chceme aj Materskému centru slniečko za poskytnutie skákacieho hradu.

Veríme, že ďalšia akcia pre naše detičky bude minimálne tak isto úspešná ako táto a zažijeme spolu ešte veľa pekných chvíľ a zážitkov v našom meste.

Vranovský parlament mládeže

Zelená Lagúna Petícia za ukončenie prevádzky Odkaliska Poša a jej následnú sanáciu

Pozvanie Vranovského parlamentu mládeže prijalo viac ako 150 detí

Kultúra / Mestský dom kultúry / Pozvanie Vranovského parlamentu mládeže prijalo viac ako 150 detí

 Pozvanie Vranovského parlamentu mládeže prijalo viac ako 150 detí

V nedeľu, 12. júna 2016, sa vedľa Mestského domu kultúry na detskom ihrisku uskutočnila detská akcia s názvom „Hraj sa s nami“, ktorú organizoval Vranovský parlament mládeže - VPM. Akcia dopadla úspešne a sme veľmi radi, že sa nám na ihrisku vystriedalo približne 150 detičiek, ktoré sa zabávali. Najväčšou odmenou pre nás na tejto akcii bol úsmev na detských tváričkách. Tie sa mohli zapojiť do súťaží, ktoré sme pre nich pripravili. Bolo to napríklad jedenie bez rúk, skákanie vo vreci, strieľanie balónov pomocou šípok, v ktorých boli ukryté drobné sladkosti ale aj maľovanie na tvár, kreslenie, skákací hrad, trampolíny a pod. Deti si na konci akcie mohli samé pripraviť piškótovú torku podľa svojej chuti.

Aj touto cestou by sme chceli poďakovať všetkým sponzorom, ktorí nám pomohli uskutočniť túto akciu. Predovšetkým by sme chceli poďakovať pánovi primátorovi Ing. Jánovi Raganovi a mestu Vranov nad Topľou, ktorí nám finančne prispeli na túto akciu a tým nám umožnili zakúpiť si bannery s logom VPM čím sme sa posunuli o krôčik ďalej. Taktiež by sme chceli poďakovať riaditeľovi Domu kultúry vo Vranove nad Topľou pánovi Ing. Alfonzovi Kobielskému za poskytnutie technického vybavenia a za to, že nám umožnil zrealizovať túto akciu. Veľké ĎAKUJEME patrí taktiež chlapcom z „TheRooms.eu“, ktorí si pre deti nachystali logické hry, hlavolamy a taktiež nám poskytli trampolíny. Poďakovať chceme aj Materskému centru slniečko za poskytnutie skákacieho hradu.

Veríme, že ďalšia akcia pre naše detičky bude minimálne tak isto úspešná ako táto a zažijeme spolu ešte veľa pekných chvíľ a zážitkov v našom meste.

Vranovský parlament mládeže

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok