Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Majsterky a majstri kraja v stolnom tenise žiakov ZŠ opäť z V. Žipova

Šport / Stolný tenis / Majsterky a majstri kraja v stolnom tenise žiakov ZŠ opäť z V. Žipova

Aké sú môžnosti reklamy?

V dňoch 24. a 25.3.2015 sa uskutočnilo krajské kolo súťaže v stolnom tenise žiačok a žiakov ZŠ v Spišskej Starej Vsi. Naše dievčatá zo ZŠ Vyšný Žipov (tretí rok v zložení Ivanka Hudáková, Pavla Jakubčínová, Sabínka Mihalčinová a Dominika Gregová), už 6.rok po sebe obhájili titul majsteriek kraja. (tri roky pred nimi tento titul úspešne obhajovali rovnako úspešné žipovčanky P.Voľanská, E.Balogová, L.Molitorisová a N.Vagaská). Dievčatá tento titul tohto roku získali bez straty bodu, kedy všetky zápasy v skupinách i vo finálové zápasy vyhrali nad súperkami 4:0. Rovnako bezkonkurenčne, víťazstvami 4:0 vo všetkých zápasoch, sa majstrami kraja stalo aj družstvo chlapcov zo ZŠ Vyšný Žipov v zložení Daniel Oráč, Samuel Fečo, Michal Fečo a Michal Oráč. Chlapcom posledné roky titul majstra kraja vždy unikol len o vlások, skončili na druhom mieste, keďže v terajšej, v rámci Prešovského kraja nepremožiteľnej zostave im minulé roky stále na krajskom kole vždy niektorý z hráčov chýbal. Sme nesmierne radi, že naše žiačky a žiaci nás takto úspešne dlhoročne reprezentujú a robia tým dobré meno škole, obci, okresu ale aj kraju. Poďakovanie však patrí nielen dievčatám a chlapcom, no aj ich učiteľovi a trénerovi v jednej osobe, Mgr. Jánovi Strakovi, bez ktorého obetavej práci a času, ktorý deťom venuje, by neboli naši žiaci takými úspešnými, akými momentálne sú. Rovnako veľké ďakujem patrí aj starostovi obce, Mgr. Miroslavovi Ondičovi, ktorý každoročne zabezpečuje dopravu žiakov na súťaže a našich žiakov sprevádza na krajské i celoslovenské kolá. Získaním titulov majstrov a majsteriek kraja si žiaci vybojovali postup na Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise žiačok a žiakov základných škôl, ktoré sa tohto roku uskutočnia 9. a 10.4.2015 v Košiciach. Držíme preto dievčatám a chlapcom prsty, aby sa im v silnej konkurencii na majstrovstvách darilo rovnako dobre.

Mgr. Henrieta Fečová
 

Majsterky a majstri kraja v stolnom tenise žiakov ZŠ opäť z V. Žipova

Šport / Stolný tenis / Majsterky a majstri kraja v stolnom tenise žiakov ZŠ opäť z V. Žipova

Aké sú môžnosti reklamy?

V dňoch 24. a 25.3.2015 sa uskutočnilo krajské kolo súťaže v stolnom tenise žiačok a žiakov ZŠ v Spišskej Starej Vsi. Naše dievčatá zo ZŠ Vyšný Žipov (tretí rok v zložení Ivanka Hudáková, Pavla Jakubčínová, Sabínka Mihalčinová a Dominika Gregová), už 6.rok po sebe obhájili titul majsteriek kraja. (tri roky pred nimi tento titul úspešne obhajovali rovnako úspešné žipovčanky P.Voľanská, E.Balogová, L.Molitorisová a N.Vagaská). Dievčatá tento titul tohto roku získali bez straty bodu, kedy všetky zápasy v skupinách i vo finálové zápasy vyhrali nad súperkami 4:0. Rovnako bezkonkurenčne, víťazstvami 4:0 vo všetkých zápasoch, sa majstrami kraja stalo aj družstvo chlapcov zo ZŠ Vyšný Žipov v zložení Daniel Oráč, Samuel Fečo, Michal Fečo a Michal Oráč. Chlapcom posledné roky titul majstra kraja vždy unikol len o vlások, skončili na druhom mieste, keďže v terajšej, v rámci Prešovského kraja nepremožiteľnej zostave im minulé roky stále na krajskom kole vždy niektorý z hráčov chýbal. Sme nesmierne radi, že naše žiačky a žiaci nás takto úspešne dlhoročne reprezentujú a robia tým dobré meno škole, obci, okresu ale aj kraju. Poďakovanie však patrí nielen dievčatám a chlapcom, no aj ich učiteľovi a trénerovi v jednej osobe, Mgr. Jánovi Strakovi, bez ktorého obetavej práci a času, ktorý deťom venuje, by neboli naši žiaci takými úspešnými, akými momentálne sú. Rovnako veľké ďakujem patrí aj starostovi obce, Mgr. Miroslavovi Ondičovi, ktorý každoročne zabezpečuje dopravu žiakov na súťaže a našich žiakov sprevádza na krajské i celoslovenské kolá. Získaním titulov majstrov a majsteriek kraja si žiaci vybojovali postup na Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise žiačok a žiakov základných škôl, ktoré sa tohto roku uskutočnia 9. a 10.4.2015 v Košiciach. Držíme preto dievčatám a chlapcom prsty, aby sa im v silnej konkurencii na majstrovstvách darilo rovnako dobre.

Mgr. Henrieta Fečová
 

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok