VI. liga - 3. kolo

Šport / Futbal / VI. liga - 3. kolo

Vechec – Jasenov 1:1 (1:0)
Vechec odohral smolné stretnutie, v ktorom bol lepším tímom. Domáci išli do vedenia už po štyroch minútach hry, nastrelili aj brvno a ponúkli niekoľko ďalších pekných akcií, ktorým chýbalo „iba“ zakončenie. Jasenov vyrovnal hneď po nástupe do druhého polčasu, keď z brejku potrestal chybu v rozohrávke. O osude stretnutia mohla rozhodnúť 83. min., kedy bol namiesto pokutového kopu napomínaný druhou ŽK za filmovanie Mati. Aj v oslabení mali domáci príležitosti na skórovanie, ale Jasenov už remízu z rúk nepustil.
Góly: 4. M. Hajduch – 46. Kovalík.
ČK: 83. Mati.
Zostava Vechec: Šimko – Slivka, J. Adam, Ihnát, Demčák, Palko, Baran, J. Hajduch, Mati, Kováč, M. Hajduch.

Sačurov – Kamenica 2:1 (2:1)

V prvom polčase boli lepším tímom hostia, ktorí sa dostali do vedenia, ale v drese Sačurova zavelil k obratu viacerými dobrými zákrokmi brankár Antol. Domácim vyšiel záver úvodného dejstva, kedy dvakrát skórovali a hoci po zmene strán mohli z niekoľkých výborných príležitosti svoje vedenie poistiť, skóre sa už nemenilo.
Góly: 40. Brečka, 42. Tomčák – 15. Hajdučko.
Zostava Sačurov: Antol – Dargaj, Bereš, Novák, Brečka, Novický, Hric, Fejko, Truchan, Tomár, Tomčák. Striedali Megyesi, Orosi, Matta.

Seč. Polianka – Kochanovce 0:1 (0:1)

Seč. Polianka zaplatila daň za svoju neskúsenosť. Kochanovce pôsobili zohratejším a lepším dojmom, aj preto vyhrali zaslúžene. Hoci si domáci vypracovali niekoľko šancí, v tomto stretnutí to na lepší výsledok nestačilo.
Zostava Seč. Polianka: Grošaft – Tkáč, Tavarez, Nemčík, Valovčin, Havran, Vaško, Popaďak, L. Urban, Kaňuch, Orosi. Striedali Gut, Huďo.

Čierne – Bystré 1:0 (0:0)
V dôležitom zápase boli v prvom polčase kombinačne lepší hostia, ktorí aj boli bližšie ku gólu, keď po hlavičke Ocilku zazvonila žrď. Po zmene strán prebralo iniciatívu Čierne a po štandardke dostal svoj tím do vedenia Fedor. Vzápätí Čikala z dvoch metrov prestrelil a to sa domácim takmer vypomstilo, pretože päť minút pred koncom mohlo Bystré zo skrumáže vyrovnať, ale šťastena bola proti.
Gól: 61. Fedor.
Zostava Čierne: Rozkoš – Fedor, M. Cigán, Z. Cigán, Sirotiak, Poláček, Mihalčin, S. Dvorjak, Hric, Krištan, Kiseľ. Striedali Čikala, Mich. Dvorjak.
Zostava Bystré: Ihnat – Orosi, Novotný, Komár, Hudák, Pivovarník, Pavlovič, Jankovič, Hatala, Durkaj, Ocilka. Striedali Kušnír, Hatala, Vravec.

N. Hrušov – Udavské 2:1 (1:0)
V prvom polčase mali častejšie loptu na kopačkách hostia, ale po chybe svojho brankára inkasovali ako prví. Po zmene strán sa obraz hry príliš nezmenil. N. Hrušov sa snažil ťažiť z brejkových situácii a po jednej z nich zvýšil Mezej na 2:0. Udavské sa chcelo presadiť nakopávanými loptami a v 79. min. znížil Krivák. Definitívu mohol pridať Mezej, ktorý aj obišiel brankára súpera, no obranca hostí stihol loptu smerujúcu do opustenej brány v poslednej chvíli vykopnúť.
Góly: 20. a 53. Mezej – 79. Krivák.
Zostava N. Hrušov: Janok – Mezej, Babjak, P. Čop, Mar. Palko, Mich. Palko, Hoľan, Kukruc, Kurec, Dzivák, Hamza. Striedali Bereš, Švábik.

Stakčín – Soľ 3:0 (2:0)
Hostia nastúpili bez piatich hráčov základnej zostavy, čo domáci v stretnutí slabej úrovne využili na hladké víťazstvo, ku ktorému Soľ dopomohla súperovi dvoma nešťastnými vlastencami.
Zostava Soľ: Sakala – Kmec, Kertis, Orosi, Glod, Gazdík, Biž, Hajník, D. Surňák, Lukáč, Demčák.