Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Vyhlásenie výsledkov Euroscola 2014 Cirkevná spojená škola vo Vranove pocestuje do Štrasburgu

Správy / Ostatné / Vyhlásenie výsledkov Euroscola 2014 Cirkevná spojená škola vo Vranove pocestuje do Štrasburgu

Aké sú môžnosti reklamy?

Informačná kancelária Európskeho parlamentu (EP) na Slovensku už 9 rokov organizuje súťaž Euroscola a inak tomu nebolo ani tento rok. Slávnostné vyhlásenie výsledkov prebehlo piatok 6. decembra v priestoroch Európskeho informačného centra v Bratislave.

Vyhlásenia výsledkov sa zúčastnili študenti a pedagógovia z ocenených škôl, poslanci EP Monika Smolková, Katarína Neveďalová, Eduard Kukan a riaditeľ Informačnej kancelárie Robert Hajšel.Do súťaže sa v tomto ročníku zapojilo 21 stredných škôl z celého Slovenska a jej cieľom bolo posilniť verejnú diskusiu o Európe.

Po vyhlásení výsledkov sa študenti Cirkevnej spojenej školy vo Vranove nad Topľou so svojím projektom umiestnili na výbornom 4. mieste. Študenti všetkých ocenených škôl vyhrali cestu do Štrasburgu, kde sa zúčastnia ďalších aktivít spojených so súťažou Euroscola 2014. Veľmi sa tešíme, že na naša škola obhájila víťazstvo, pričom 24 študentov a 2 pedagógovia znova zažijú atmosféru Európskeho parlamentu priamo v Štrasburgu. 

E. Nadzam

Vyhlásenie výsledkov Euroscola 2014 Cirkevná spojená škola vo Vranove pocestuje do Štrasburgu

Správy / Ostatné / Vyhlásenie výsledkov Euroscola 2014 Cirkevná spojená škola vo Vranove pocestuje do Štrasburgu

Aké sú môžnosti reklamy?

Informačná kancelária Európskeho parlamentu (EP) na Slovensku už 9 rokov organizuje súťaž Euroscola a inak tomu nebolo ani tento rok. Slávnostné vyhlásenie výsledkov prebehlo piatok 6. decembra v priestoroch Európskeho informačného centra v Bratislave.

Vyhlásenia výsledkov sa zúčastnili študenti a pedagógovia z ocenených škôl, poslanci EP Monika Smolková, Katarína Neveďalová, Eduard Kukan a riaditeľ Informačnej kancelárie Robert Hajšel.Do súťaže sa v tomto ročníku zapojilo 21 stredných škôl z celého Slovenska a jej cieľom bolo posilniť verejnú diskusiu o Európe.

Po vyhlásení výsledkov sa študenti Cirkevnej spojenej školy vo Vranove nad Topľou so svojím projektom umiestnili na výbornom 4. mieste. Študenti všetkých ocenených škôl vyhrali cestu do Štrasburgu, kde sa zúčastnia ďalších aktivít spojených so súťažou Euroscola 2014. Veľmi sa tešíme, že na naša škola obhájila víťazstvo, pričom 24 študentov a 2 pedagógovia znova zažijú atmosféru Európskeho parlamentu priamo v Štrasburgu. 

E. Nadzam

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok