Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Vianočná burza Unicefu

Správy / Ostatné / Vianočná burza Unicefu

Aké sú môžnosti reklamy?

Je už každoročnou tradíciou, že sa na gymnáziu koná v období Vianoc Mikulášska burza. 6. decembra 2013 dobrovoľníci Unicef-u rozložili stánok a ponúkali darčeky – tričká, pohľadnice, kalendáre, ale aj s láskou napečené muffiny a perníčky. Výťažok z tejto akcie 217, 56 eur bol zaslaný na pomoc ľuďom na Filipínach. O tejto prírodnej katastrofe sa mohli žiaci dozvedieť niečo viac na prednáškach, ktoré pre nich pripravili študenti našej školy.

Soňa Servová II.A

Vianočná burza Unicefu

Správy / Ostatné / Vianočná burza Unicefu

Aké sú môžnosti reklamy?

Je už každoročnou tradíciou, že sa na gymnáziu koná v období Vianoc Mikulášska burza. 6. decembra 2013 dobrovoľníci Unicef-u rozložili stánok a ponúkali darčeky – tričká, pohľadnice, kalendáre, ale aj s láskou napečené muffiny a perníčky. Výťažok z tejto akcie 217, 56 eur bol zaslaný na pomoc ľuďom na Filipínach. O tejto prírodnej katastrofe sa mohli žiaci dozvedieť niečo viac na prednáškach, ktoré pre nich pripravili študenti našej školy.

Soňa Servová II.A

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok