Zostava Vechec: Šimko – Demčák, Ihnát (58. Baran), J. Adam, Hajduch, Hanusin (32. Kováč), Mati, M. Adam, Hajdúch, Gromina, Palko.

Udavské – Soľ 1:0 (0:0)
ŽK: Gazdík, Biž.
Zostava Soľ: Glod – Kmec (86. Hrivňák), Gazdík, Tokár, Kertis, Hajník, Kostelník, Horanič, Demčák, Biž, Tabaka.

Sačurov – Kochanovce 3:3 (3:0)

Domáci mali lídra súťaže na lopate, keď ešte v 70. min. viedli 3:0. Potom však znížil Sima, v 72. min. pridal z pokutového kopu druhý gól Rada a päť minút pred koncom vyrovnal Karnaj...

Góly: Novík, P. Tokár, Dely.
ŽK: Bereš, Kundráš, Truchan, Tomčák.
Zostava Sačurov: Tomaškovič – Lukáč, Bereš, Dobranský, Orosi (12. Dely), Kundráš (70. Novický), Hric, D. Tokár, Truchan, P. Tokár, Novák (38. Tomčák).

Sečovská Polianka – Bystré 2:1 (0:1)

Aktívnejšie do stretnutia vstúpili domáci, no svoju prevahu na gól premeniť nedokázali. Naopak hostia sa do vedenia dostali po nevinne vyzerajúcej akcii, keď im k tomu chybou dopomohol súperov brankár. Druhý polčas sa začal obojstranne opatrne, ale Seč. Polianka postupne prevzala iniciatívu, k čomu jej dopomohlo aj vylúčenie Orosiho. Chlieb sa lámal v závere, kedy v 80. resp. 83. min. rozhodli Varga s Hazugom. Bystré potvrdilo, že má vyspelé mužstvo so silnou stredovou formáciou, ktorá domácich prevýšila a o to viac si v Seč. Polianke toto víťazstvo vážia.

Góly: Varga, Hazuga – Pavlovič.
ŽK: Tavarez, Šim. Gut – Komár, Pivovarník, Orosi. ČK: Orosi.
Zostava Seč. Polianka: Grošaft – Kaňuch, Nemčík, Juhás, Havran (90. Huďo), Orosi, Hazuga, Urban, Tavarez, Varga, Šim. Gut.
Zostava Bystré: Gálik – Orosi, Novotný, Hatala, Hudák, Durkaj, Komár, Pivovarník, Tkáč, Pavlovič, Ivan (77. Vravec).

Čierne n/T. - Breznica 2:0 (1:0)

Domáci sa chceli so svojimi fanúšikmi rozlúčiť víťazstvom, čo sa im po zodpovednom výkone aj podarilo.

Góly: Medvec vl., Z. Cigán
Zostava Čierne: Rozkoš – Hric, Krištan (65. Eštok), Poláček (59. M. Cigán), Z. Cigán, Kontura, Sirotiak (63. Grega), Dvorjak, Mihalčin, Kiseľ, Fedor.

Belá n/C. - Nižný Hrušov 2:2 (0:1)

Prvý polčas patril hosťom, ktorí si vypracovali viacero dobrých príležitostí, z čoho pramenil aj úvodný gól Michala Palka. Kapitán N. Hrušova sa ešte blysol parádnymi nožničkami, ktoré súper vykopával z bránkovej čiary a z ďalších možností sa do siete pýtala najviac tutovka Mezeja. Po zmene strán však N. Hrušov nezachytil úvod a v 60. min. prehrával 2:1. Na ťažkom a nekvalitnom teréne sa príliš kombinovať nedalo, no aj napriek tomu hostia zbrane nezložili. V závere prepli na vyššie obrátky a po šanciach Babjaka so Svetlíkom zariadil vyrovnanie parádnou strelou Šandrej.

Góly: Michal Palko, Šandrej.
ŽK: Mezej.
Zostava Nižný Hrušov: Janok – Mikloš, Michal Palko, Šandrej, Babjak, Albičuk, Maroš Palko (80. Hoľan), Svetlík, Horský, Hamza (72. Kurec), Mezej.

1. Kochanovce 14 8 4 2 31:11 28
2. Breznica 15 8 2 5 32:23 26
3. Udavské 14 8 1 5 25:21 25
4. Čierne n/T 15 7 4 4 19:19 25
5. Bystré 15 7 1 7 19:17 22