V. liga - 9. kolo

Šport / Futbal / V. liga - 9. kolo

Stará Ľubovňa – Dlhé Klčovo 4:0 (3:0)
Hostia pricestovali v oslabenej zostave. Po dvoch rýchlych inkasovaných góloch dostali ďalší úder v 28. min., kedy bol vylúčený brankár R. Janok. Do brány musel ísť Tušim, ktorý vzápätí kapituloval z pokutového kopu. Po zmene strán mohol korigovať J. Janok, no jeho hlavička skončila na brvne. St. Ľubovňa v závere zvýšila na konečných 4:0.
ČK: 28. R. Janok.
Zostava Dl. Klčovo: R. Janok – Babjak (80. Palenčík), J. Janok, Onduško, Tušim, Samsely, Kovalčin, Petričko, Arendáš, Panyko, Švidraň.

Hanušovce - Raslavice 3:3 (1:1)
Domácim išlo v tomto stretnutí o veľa, čomu prispôsobili aj tempo hry a nasadenie. Hoci Hanušovce mali víťazstvo na dosah ruky, v 90. min. vyrovnal na konečných 3:3 bývalý mládežnícky reprezentant Kubánka.
Góly: Matta 2 (1 z 11 m.), Horvát.
Zostava Hanušovce: Suchý – J. Lacko, Gondžur, Matta, Horvát, Broniš, Verčimák, Jabčanka (59. Velebír), Socha (46. Pavol Lacko), Pavel Lacko (86. Pilát), Kňašinský.

Štrba – Zámutov 1:0 (0:0)

Domáci favorit začal aktívne a už v úvodných siedmich minútach si vypracoval dve nebezpečné príležitosti. Zapršať však mohlo aj na druhej strane, keď priamy kop zatočil do spojnice Vožný. V ďalšom priebehu mala Štrba územnú prevahu, ale jej hráči si vytvárali iba pološance. Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu. Účet stretnutia mohol po individuálnej akcii otvoriť Vožný, ale súperov brankár sa vyznamenal. O osude duelu sa rozhodlo v 67. min., kedy faul v strede ihriska na Vožného ostal bez rozhodcovského verdiktu a z následnej akcie išli domáci do vedenia. Štrba si tento výsledok ustrážila a hostí nepustila do vážnejšej šance. Športovo treba uznať, že domáci boli o gólik lepší, ale pri troške šťastia nemuseli ani Zámutovčania cestovať domov s prázdnymi rukami.
ŽK: Breda, Fejko.
Zostava Zámutov: Mucha – Fejko, Biž, Havrilčák, Béreš, Mir. Dzurovčin, Breda, Vožný, Kohút (86. Bajus), Leškanič, Varechaj.