Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 06

Šport / Futbal / ÚRADNÁ SPRÁVA č. 06

A) Obsadenie rozhodcov a delegátov
Muži - 4. kolo, 29. 08. 2013 o 16:00 hod.:

Lomnica - Banské (Bašista, Ulian – Kič, Jenčo), Niž. Hrabovec - Čaklov (Paľko, Capik – Šesták, Katriňák), Komárany - Sedliská (Palenčík, Sukeľ – Lenková, Mikita), Hlinné - Vyšný Žipov (Šteger, Kováč, Žolna), Merník - R.N.Hrabovec (Bančanský, Kmec – Čandík, Horňák), Kam. Poruba - Hencovce (Tomáš, Čeledinský – Jevin, Barna).
Sólo dorast skupina B - 4. kolo, 29.08.2013 o 13:30 hod.:
Lomnica - Banské (Ulian, Kič), Niž. Hrabovec - Čierne n/T. (Capik, Šesták), Hlinné - Vyšný Žipov (Kováč).
Muži - 5. kolo, 01.09.2013 o 15:30 hod.:
R. N. Hrabovec - Kam. Poruba (Bašista, Kič, Žolna), Vyšný Žipov - Merník (Palenčík, Fečo, Barna), Sedliská - Hlinné (Kováč, Kmec, Katriňák), Čaklov - Komárany (Sukeľ, Čeledinský, Horňák), Banské - Niž. Hrabovec (Šesták, Šteger, Mikita), Zámutov B - Lomnica (Paľko, Čandík, Jenčo).
Sólo dorast skupina B - 5. kolo 01.09.2013 o 13:00 hod.:
Banské - Niž. Hrabovec (Šteger), Vyšný Žipov – Merník (Fečo), Čierne n/T. – Komárany (Čandík).
Sólo žiaci skupina B - 31.08.2013 o 15:00 hod.:
Čaklov - Čierne n/T. (Bašista).
Dvojičky (žiaci + dorast) - 3. kolo, 31.08.2013 O 14:00 a 16:00 hod.:
Nižný Hrušov - Továrne (Šteger, Sukeľ), Sedliská - Seč.Polianka (Čandík, Bančanský), Zámutov - Hencovce (o 10:00,
12:00, Kováč, Palenčík), Soľ - Vechec (Kič Paľko), Sačurov - Bystré n/T. (Jenčo VsFZ), Hanušovce - Dlhé Klčovo (Kmec, Šesták).
B) Komisia rozhodcov
1) Nakoľko vo štvrtok 29.08.2013 je štátny sviatok, zasadnutie KR sa uskutoční v stredu 28.08.2013 o 16:00 hod.
2) Berie na vedomie ospravedlnenie rozhodcu Uliana na 07. a 08.09 a 14.9.2013.
3) Pozýva na zasadnutie dňa 28.08.2013 o 16:00 hod. rozhodca Kmeca Gabriela.
C) Športovo-technická komisia
1) Zasadnutie komisie sa uskutoční v stredu 28.08.2013 o 15:00 hod.
2) Schvaľuje výsledky 2.kola mužov ,sólo dorastu a 1. kola dvojičiek.
3) Žiada FK Roma N. Hrabovec, obratom predložiť súpisku žiakov.
4) Súhlasí so zmenou UHČ stretnutia dvojičiek Soľ – Vechec z 31.08.2013 na 29.08.2013 o 14:00 a 16:00 hod.
5) Pozýva hráčov: Mitrišina Jána (Banské) – Gažiho Andreja (R.N. Hrabovec) – Feriho Petra (Zamutov B) – Tancoža Miroslava (Čaklov) – Onduška Dominika (Lomnica) - Juhása Petra (Niž. Hrabovec) – Sciranku Matúša (Merník) – Bartka Dušana (Kam.Poruba) – Boroša Milana (Komárany) – Kočiša Ľubomír (Hencovce) – Dargaja Jana (Sačurov) a najlepšieho strelca Gajdoša Jozefa (Hencovce) v piatok 30.08.2013 o 17:00 hod. do salónika reštaurácie Junior vo Vranove n/T. na oficiálne vyhlásenie „Najlepšej 11-tky okresu za ročník 2012/2013.
D) Disciplinárna komisia
2) Zasadnutie komisie sa uskutoční v stredu 28.08.2013 o 16:30 hod.
 

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 06

Šport / Futbal / ÚRADNÁ SPRÁVA č. 06

A) Obsadenie rozhodcov a delegátov
Muži - 4. kolo, 29. 08. 2013 o 16:00 hod.:

Lomnica - Banské (Bašista, Ulian – Kič, Jenčo), Niž. Hrabovec - Čaklov (Paľko, Capik – Šesták, Katriňák), Komárany - Sedliská (Palenčík, Sukeľ – Lenková, Mikita), Hlinné - Vyšný Žipov (Šteger, Kováč, Žolna), Merník - R.N.Hrabovec (Bančanský, Kmec – Čandík, Horňák), Kam. Poruba - Hencovce (Tomáš, Čeledinský – Jevin, Barna).
Sólo dorast skupina B - 4. kolo, 29.08.2013 o 13:30 hod.:
Lomnica - Banské (Ulian, Kič), Niž. Hrabovec - Čierne n/T. (Capik, Šesták), Hlinné - Vyšný Žipov (Kováč).
Muži - 5. kolo, 01.09.2013 o 15:30 hod.:
R. N. Hrabovec - Kam. Poruba (Bašista, Kič, Žolna), Vyšný Žipov - Merník (Palenčík, Fečo, Barna), Sedliská - Hlinné (Kováč, Kmec, Katriňák), Čaklov - Komárany (Sukeľ, Čeledinský, Horňák), Banské - Niž. Hrabovec (Šesták, Šteger, Mikita), Zámutov B - Lomnica (Paľko, Čandík, Jenčo).
Sólo dorast skupina B - 5. kolo 01.09.2013 o 13:00 hod.:
Banské - Niž. Hrabovec (Šteger), Vyšný Žipov – Merník (Fečo), Čierne n/T. – Komárany (Čandík).
Sólo žiaci skupina B - 31.08.2013 o 15:00 hod.:
Čaklov - Čierne n/T. (Bašista).
Dvojičky (žiaci + dorast) - 3. kolo, 31.08.2013 O 14:00 a 16:00 hod.:
Nižný Hrušov - Továrne (Šteger, Sukeľ), Sedliská - Seč.Polianka (Čandík, Bančanský), Zámutov - Hencovce (o 10:00,
12:00, Kováč, Palenčík), Soľ - Vechec (Kič Paľko), Sačurov - Bystré n/T. (Jenčo VsFZ), Hanušovce - Dlhé Klčovo (Kmec, Šesták).
B) Komisia rozhodcov
1) Nakoľko vo štvrtok 29.08.2013 je štátny sviatok, zasadnutie KR sa uskutoční v stredu 28.08.2013 o 16:00 hod.
2) Berie na vedomie ospravedlnenie rozhodcu Uliana na 07. a 08.09 a 14.9.2013.
3) Pozýva na zasadnutie dňa 28.08.2013 o 16:00 hod. rozhodca Kmeca Gabriela.
C) Športovo-technická komisia
1) Zasadnutie komisie sa uskutoční v stredu 28.08.2013 o 15:00 hod.
2) Schvaľuje výsledky 2.kola mužov ,sólo dorastu a 1. kola dvojičiek.
3) Žiada FK Roma N. Hrabovec, obratom predložiť súpisku žiakov.
4) Súhlasí so zmenou UHČ stretnutia dvojičiek Soľ – Vechec z 31.08.2013 na 29.08.2013 o 14:00 a 16:00 hod.
5) Pozýva hráčov: Mitrišina Jána (Banské) – Gažiho Andreja (R.N. Hrabovec) – Feriho Petra (Zamutov B) – Tancoža Miroslava (Čaklov) – Onduška Dominika (Lomnica) - Juhása Petra (Niž. Hrabovec) – Sciranku Matúša (Merník) – Bartka Dušana (Kam.Poruba) – Boroša Milana (Komárany) – Kočiša Ľubomír (Hencovce) – Dargaja Jana (Sačurov) a najlepšieho strelca Gajdoša Jozefa (Hencovce) v piatok 30.08.2013 o 17:00 hod. do salónika reštaurácie Junior vo Vranove n/T. na oficiálne vyhlásenie „Najlepšej 11-tky okresu za ročník 2012/2013.
D) Disciplinárna komisia
2) Zasadnutie komisie sa uskutoční v stredu 28.08.2013 o 16:30 hod.
 

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok