Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

M. Pancák vyhral celoslovenské kolo biologickej olympiády

Správy / Školstvo / M. Pancák vyhral celoslovenské kolo biologickej olympiády

Aké sú môžnosti reklamy?

Z najmladšej školy v okrese sa stáva najznámejšia kvôli zaujímavým projektom, ale aj vďaka šikovným žiakom.

Dňa 18. 6. 2013 - 19. 6. 2013 sa žiak Michal Pancák zúčastnil celoštátneho kola biologickej olympiády v Bratislave a vyhral 1. miesto. Bol najlepší v odbore zoológia. V tejto súťaži sa z malého Miška stal Michal, pretože sa jej venoval už v mladšom veku a ako ôsmak získal zaslúžené víťazstvo.

Pozorovania prírody robil v rodnej obci Stankovce, ale aj v našom Náučnom chodníku Bila Hura. Na tomto náučnom chodníku organizujú učitelia našej školy rôzne aktivity a pútavé vyučovacie hodiny. K láske k prírode Michala Pancáka vedú nielen rodičia, ale aj naša škola. Sme hrdí na tento veľký úspech.
 

M. Pancák vyhral celoslovenské kolo biologickej olympiády

Správy / Školstvo / M. Pancák vyhral celoslovenské kolo biologickej olympiády

Aké sú môžnosti reklamy?

Z najmladšej školy v okrese sa stáva najznámejšia kvôli zaujímavým projektom, ale aj vďaka šikovným žiakom.

Dňa 18. 6. 2013 - 19. 6. 2013 sa žiak Michal Pancák zúčastnil celoštátneho kola biologickej olympiády v Bratislave a vyhral 1. miesto. Bol najlepší v odbore zoológia. V tejto súťaži sa z malého Miška stal Michal, pretože sa jej venoval už v mladšom veku a ako ôsmak získal zaslúžené víťazstvo.

Pozorovania prírody robil v rodnej obci Stankovce, ale aj v našom Náučnom chodníku Bila Hura. Na tomto náučnom chodníku organizujú učitelia našej školy rôzne aktivity a pútavé vyučovacie hodiny. K láske k prírode Michala Pancáka vedú nielen rodičia, ale aj naša škola. Sme hrdí na tento veľký úspech.
 

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok