Šport / Futbal / Futbal 13/2012

Aké sú môžnosti reklamy?

IIIl. liga

Námestovo – Vranov 3:0 (1:0)
Domáci, uvedomujúc si svoju pozíciu v tabuľke, stavili na nasadenie a bojovnosť, čo im v konečnom účtovaní vynieslo tri body, ku ktorým urobili prvý krok v 36. min. premeneným pokutovým kopom. Chlieb sa však lámal po zmene strán, kedy najskôr Námestovo v 51. min. zvýšilo na 2:0 a o tri minúty bol po druhej žltej karte vylúčený Turcovský. Tretí gól v sieti Makóa v 78. min. bol len kozmetickou bodkou za oduševneným výkonom súpera.
ČK: 54. Turcovský.
Zostava Vranov: Makó – Paluba, Magáč, Novák, Sakala, Kulich (60. Dvorjak), Turcovský, Stanislavský, Adam (71. Sopko), Šamo, Hamuľak (56. Molek).

Majstrovstvo regiónu Východ

N. Hrušov – Bard. N. Ves 1:3 (1:3)
N. Hrušov v tomto stretnutí doplatil na úvod stretnutia, pretože v 20. min. po individuálnych chybách prehrával 0:3. V 35. min. dvihol domácu zástavu z pokutového kopu Svetlík a hoci hostia vyhrali zaslúžene, pri samostatnom nájazde Smoleja, či lobe Mich. Palka im určite nebolo všetko jedno.
Gól: 35. Svetlík.
Zostava N. Hrušov: Vaňo - Duda, Šandrej, Mich. Palko, Mezej (81. min. Mar. Palko), Ľ. Čop, Smolej, Kukuruc, Mikloš, Hamza (46. min. P. Čop), Svetlik (70. min. Dzivák).

IV. liga, Sever

Kendice – Dl. Klčovo 2:2 (2:1)
Na ťažkom teréne začali obidvaja súperi opatrne. Domáci však boli lepší v držaní lopty a zdatnejší v osobných súbojoch, čo premenili na vedúci gól. Chmura síce z priameho kopu vyrovnal, ale napriek tomu išli do kabín po prvom polčase s jednogólovým vedením Kendice. Dl. Klčovom tento moment neotriasol a po zmene strán zariadil remízu po rýchlej kontre Homoľa. Domáci sa síce ešte snažili tlačiť, ale do vážnejších šancí sa nedostali.
Góly: Chmura, Homoľa.
Zostava Dl. Klčovo: Janok – Petričko, Chmura, Paľuš, Kostur – Durkaj, Komar – Babjak, Bréda, Kolesár, Homoľa. Striedali Tušim, Samsely, Dura.

Breznica – Hanušovce 0:3 (0:1)
Hanušovce si v jarnej premiére poradili poľahky s Breznicou, ktorú prekonali po každej hernej stránke. V prvom polčase otvoril skóre po skrumáži M. Jankovič a po zmene strán niesli ďalšie dva presné zásahy rukopis Mattu so striedajúcim Horváthom. V prvom prípade rozbehli akciu pre Ľ. Jankoviča s jeho nezištnou prihrávkou Hadžalovi a v druhom prípade sa presadil kapitán hostí sám, keď sa zaskvel dvoma zasekávačkami a loptu poslal do protipohybu brankára.
Góly: M. Jankovič, Hadžala, Matta.
Zostava Hanušovce: Suchý – Jabčanka, Kmec, Gondžúr, J. Lacko, Hudáček, M. Jankovič, Hadžala, Matta, Komar, Ľ. Jankovič. Striedali Horváth, P. Lacko, Knašinský.