Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

I. liga vo volejbale juniorov

Šport / Ďalšie športy / I. liga vo volejbale juniorov

Aké sú môžnosti reklamy?

I. liga juniorov vo volejbale
MŠK Vranov nad Topľou – VK Slávia Svidník 3:2 ( 19,-23,-18,18,-11) a 0:3 (-18,-21,-23)

V sobotu 8.10.2011 vstúpili do novej sezóny 1. ligy volejbalisti MŠK Vranov nad Topľou. Na svojej palubovke privítali družstvo spod Dukly VK Slávia Svidník. V prvom zápase mali diváci možnosť vidieť na oboch stranách atraktívny bojovný volejbal s množstvom pekných výmen. Vo vyrovnanej koncovke sa našim chlapcom v tajbrejku podarilo zvíťaziť a získať prvé 2 body do tabuľky. V druhom zápase bolo od začiatku až do konca lepším družstvo súpera. Lepšie podávali, prihrávali, útočili, robili menej chýb, ukázali viac túžby po víťazstve. Niektorí naši hráči akoby nevládali, hrali bez duše a chcenia pobiť sa o lepší výsledok, družstvo nezahralo ako kolektív. Niektorí by sa nad sebou mali zamyslieť a porozmýšľať nad sebou. Najlepším hráčom nášho družstva bol Tadeáš Bednár.

Zostava MŠK: Róbert Hreha, Juraj Tiňo, Jozef Horvath, Miloš Jakubčin, Martin Ferčák, Tadeáš Bednár, libero Viktor Jurko (striedali: Jakub Prok, Tomáš Ferčák, Matúš Šimon, Ivan Novák, Rastislav Hreha). Tréneri: Peter Petrík, Ľuboslav Soták.
 

I. liga vo volejbale juniorov

Šport / Ďalšie športy / I. liga vo volejbale juniorov

Aké sú môžnosti reklamy?

I. liga juniorov vo volejbale
MŠK Vranov nad Topľou – VK Slávia Svidník 3:2 ( 19,-23,-18,18,-11) a 0:3 (-18,-21,-23)

V sobotu 8.10.2011 vstúpili do novej sezóny 1. ligy volejbalisti MŠK Vranov nad Topľou. Na svojej palubovke privítali družstvo spod Dukly VK Slávia Svidník. V prvom zápase mali diváci možnosť vidieť na oboch stranách atraktívny bojovný volejbal s množstvom pekných výmen. Vo vyrovnanej koncovke sa našim chlapcom v tajbrejku podarilo zvíťaziť a získať prvé 2 body do tabuľky. V druhom zápase bolo od začiatku až do konca lepším družstvo súpera. Lepšie podávali, prihrávali, útočili, robili menej chýb, ukázali viac túžby po víťazstve. Niektorí naši hráči akoby nevládali, hrali bez duše a chcenia pobiť sa o lepší výsledok, družstvo nezahralo ako kolektív. Niektorí by sa nad sebou mali zamyslieť a porozmýšľať nad sebou. Najlepším hráčom nášho družstva bol Tadeáš Bednár.

Zostava MŠK: Róbert Hreha, Juraj Tiňo, Jozef Horvath, Miloš Jakubčin, Martin Ferčák, Tadeáš Bednár, libero Viktor Jurko (striedali: Jakub Prok, Tomáš Ferčák, Matúš Šimon, Ivan Novák, Rastislav Hreha). Tréneri: Peter Petrík, Ľuboslav Soták.
 

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok