Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY
Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Pohár prezidenta MŠK ostal doma vo Vranove

Šport / Ďalšie športy / Pohár prezidenta MŠK ostal doma vo Vranove

Aké sú môžnosti reklamy?

V sobotu 10. septembra sa v telocvični ZŠ Lúčna uskutočnil 7. ročník medzinárodného turnaja O pohár prezidenta MŠK vo volejbale kadetiek. Turnaja sa zúčastnilo 6 družstiev: MŠK Vranov A, MŠK Vranov B, VK PG Prešov, VK Chemes Humenné, MŠK Vranov - staršie žiačky a hostia z Poľska, družstvo zo Sanoku. Družstvá bojovali vo dvoch skupinách systémom „každý s každým“. Víťazom skupiny A sa stalo suverénne naše družstvo MŠK A, ktoré sa vo finále stretlo s víťazom skupiny B Sanokom, ktoré zviedlo urputný boj o 1. miesto v skupine s družstvom Humenného. Vo finále si naše dievčatá hravo poradili s dievčatami zo Sanoku a získali Pohár prezidenta MŠK. V súboji o 3. miesto sa stretli dievčatá Prešova a MŠK B. Vo vyrovnanom zápase sa nakoniec z víťazstva tešili dievčatá Prešova, ktoré lepšie zvládli koncovku tretieho setu. Ocenené boli aj najlepšie hráčky na jednotlivých postoch. Najlepšou nahrávačkou sa stala nahrávačka zo Sanoku, najlepšou smečiarkou Lucia Karasová z Prešova, za najlepšiu blokárku tréneri zvolili Veroniku Šugárovú z Vranova a najlepšou hráčkou turnaja sa stala Denisa Pavlíková z MŠK Vranov. Naše dievčatá sa pred nastávajúcou sezónou predstavia ešte na budúci týždeň na turnaji v Sanoku. Volejbalový oddiel dievčat sa tohto roku predstaví v súťaži junioriek pod vedením trénerky Aleny Petrášovej a Andreja Krišandu. Kadetky budú bojovať v krajskej súťaži pod vedením Petra Lakatu, staršie a mladšie žiačky sa v súťaži predstavia pod vedením trénerov Františka Minarčika a Jána Ladzianskeho. Všetkým družstvám prajeme do nového ročníka veľa úspechov.

Pohár prezidenta MŠK ostal doma vo Vranove

Šport / Ďalšie športy / Pohár prezidenta MŠK ostal doma vo Vranove

Aké sú môžnosti reklamy?

V sobotu 10. septembra sa v telocvični ZŠ Lúčna uskutočnil 7. ročník medzinárodného turnaja O pohár prezidenta MŠK vo volejbale kadetiek. Turnaja sa zúčastnilo 6 družstiev: MŠK Vranov A, MŠK Vranov B, VK PG Prešov, VK Chemes Humenné, MŠK Vranov - staršie žiačky a hostia z Poľska, družstvo zo Sanoku. Družstvá bojovali vo dvoch skupinách systémom „každý s každým“. Víťazom skupiny A sa stalo suverénne naše družstvo MŠK A, ktoré sa vo finále stretlo s víťazom skupiny B Sanokom, ktoré zviedlo urputný boj o 1. miesto v skupine s družstvom Humenného. Vo finále si naše dievčatá hravo poradili s dievčatami zo Sanoku a získali Pohár prezidenta MŠK. V súboji o 3. miesto sa stretli dievčatá Prešova a MŠK B. Vo vyrovnanom zápase sa nakoniec z víťazstva tešili dievčatá Prešova, ktoré lepšie zvládli koncovku tretieho setu. Ocenené boli aj najlepšie hráčky na jednotlivých postoch. Najlepšou nahrávačkou sa stala nahrávačka zo Sanoku, najlepšou smečiarkou Lucia Karasová z Prešova, za najlepšiu blokárku tréneri zvolili Veroniku Šugárovú z Vranova a najlepšou hráčkou turnaja sa stala Denisa Pavlíková z MŠK Vranov. Naše dievčatá sa pred nastávajúcou sezónou predstavia ešte na budúci týždeň na turnaji v Sanoku. Volejbalový oddiel dievčat sa tohto roku predstaví v súťaži junioriek pod vedením trénerky Aleny Petrášovej a Andreja Krišandu. Kadetky budú bojovať v krajskej súťaži pod vedením Petra Lakatu, staršie a mladšie žiačky sa v súťaži predstavia pod vedením trénerov Františka Minarčika a Jána Ladzianskeho. Všetkým družstvám prajeme do nového ročníka veľa úspechov.

×

ZNAČKY: Vranovské NOVINKY SPEKTRUM Stropkov Vranov Týždenník Noviny Zaujímavosti Občan Šport Kultúra Pohotovosť

Realizácia © 2019 GRAND STUDIO, s.r.o. - tvorba propagačnej grafiky a webových stránok