Prvým hosťom v talkshow Šestka bude šoumen Vilo Kalman z Drišľaku

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Originálny formát, zaujímaví hostia, interakcia s publikom… Nová talkshow Šestka sľubuje skvelú zábavu. Prvým, koho moderátorka Soňa Kolcunová vyspovedá, bude člen kapely Drišľak Vilo Kalman.

S nápadom a scenárom na talkshow prišla študentka vranovského Gymnázia Soňa Kolcunová, ktorá na profesionálnej produkcii spolupracuje s rovesníkmi a taktiež študentmi Gymnázia. „Chcela by som za podporu poďakovať predovšetkým Patrikovi Bindasovi, ktorý mi pomáhal od prvej chvíle, Alene Jančíkovej a Vladimírovi Uhlíkovi za čas, ktorý formátu talkshow obetovali a Samuelovi Hlivovi za skvelú pomoc s propagáciou,“ poďakovala sa S. Kolcunová. Hoci podobné projekty už na Slovensku fungujú, rozhodla sa hľadať originálny formát a podarilo sa. Zásadnou sa pre ňu stala interakcia s publikom, ktoré môže zabudnúť na pasívnu zábavu, pretože sa bude v priamom prenose zapájať do rôznych pripravených aktivít. „Ak chceme niekoho zaujať, musíme ho vtiahnuť do témy a to nielen tým, že budeme o nej zaujímavo alebo vtipne hovoriť. Mojím prianím je, aby ľudia odchádzali s pocitom, že strávili s nami príjemnú a zaujímavú hodinku, kedy sa nestihli nudiť a zároveň, že ich to aj v niečom obohatilo,“ vysvetľovala Soňa Kolcunová.

Prvým hosťom v talkshow Šestka bude Vilo Kalman z kapely Drišľak. Tohto šoumena určite predstavovať netreba a rovnako nikto nepochybuje ani o tom, že skvelá zábava je v jeho spoločnosti garantovaná. „Debatovať budeme o začiatkoch Drišľaku, o tom, ako ľudia v iných častiach Slovenska alebo v zahraničí reagujú na východniarčinu, či odkiaľ berú inšpiráciu pre svoje pesničky. Snáď môžem prezradiť ešte aj to, že si určite niečo spolu s publikom zaspievame a tí najmuzikálnejší si budú môcť vyskúšať hru na ozembuch,“ dodala s úsmevom S. Kolcunová.

Talkshow Šestka bude vítať hostí v Centre mládeže v Mestskom dome kultúry vo Vranove nad Topľou raz v mesiaci. Hoci S. Kolcunová nechcela predbiehať, ktoré známe osobnosti oslovila, predsa len dve mená do éteru pustila. „Dohodli sme sa už s režisérom, scenáristom a hercom KĽUDU Jozefom Jenčom, pretože divadelníci z neďalekých Kladzian sú vždy zárukou výbornej zábavy a určite sa budeme mať o čom baviť. Ďalšou hostkou bude majsterka sveta v bikini fitnes Saskia Cakoci, s ktorou sa budeme rozprávať napr. o zdravom životnom štýle a verím, že najmä mnohým dievčatám bude vedieť odporučiť veľmi zaujímavé rady,“ predstavila ďalších hostí S. Kolcunová.
 

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!