Predaj vstupeniek a rozpis zápasov na ME 2022 v malom futbale v Košiciach

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Slovenský zväz malého futbalu spúšťa druhú fázu predaja vstupeniek na tohtoročné majstrovstvá Európy, ktoré sa uskutočnia v termíne od 4. do 11. júna v košickej Steel Aréne. Okrem permanentiek tak idú do predaja aj denné lístky na základnú skupinovú časť a tiež play-off súboje.

Vstupenky na majstrovstvá Európy v malom futbale v Košiciach si môžete zakúpiť už teraz prostredníctvom portálu predpredaj.sk.

Predaj permanentiek na turnaj EMF EURO 2022 a môžete si ich zakúpiť najneskôr 4. júna do 12:00 hod. Teraz, keď je známy rozpis zápasov základnej časti, SZMF oznámil spustenie online predaja denných vstupeniek. Fanúšikovia si tak podľa svojich preferencií, jednotlivých zápasov a voľného času môžu vybrať konkrétny dátum, kedy si prídu turnaj do Steel Arény pozrieť na vlastné oči.

„Šampionát sa blíži sa my sa ho nevieme dočkať. Zverejnený rozpis i spustenie predaja jednodňových lístkov znamená, že sa blížime do záverečnej fázy. Ceny lístkov sme nastavili čo najnižšie a som presvedčený, že ľudia, ktorí navštívia Steel Arénu, neoľutujú ani jednu minútu,“ povedal prezident Slovenského zväzu malého futbalu Peter Králik.

Typy lístkov sú cenovo, podobne ako permanentky, rozdelené do dvoch kategórií A a B, ktoré zodpovedajú dolnému a hornému obvodu štadióna. Pričom platí, že miesta v hornej časti tribúny (B-kategória) sa budú predávať až po naplnení kapacity dolnej časti minimálne na 75 %.

Program jednotlivých dní je rozdelený do dvoch slotov: ranného a poobedného, resp. večerného. Návštevníci si tak môžu vybrať nielen konkrétny deň, ale aj časť dňa podľa toho, ktoré zápasy budú chcieť vidieť. „Pripravujeme zaujímavý program a 8-dňový maratón malého futbalu so všetkým, čo k tomu patrí. Verím, že to bude zážitok pre každého návštevníka,“ dodal P. Králik.

Úvodný zápas šampionátu je na programe v sobotu 4. júna o 10:30 hod a stretnú sa v ňom Taliansko a Poľsko. V ten istý deň večer turnaj slávnostne odštartuje otváracím ceremoniálom o 18:15 hod a hneď po ňom o 20:15 je na rade prvý zápas Slovenska v A-skupine proti Belgicku. V nedeľu 5. júna o 18:30 sa Slováci stretnú s Talianskom a tretí zápas v skupine ich čaká v utorok 7. júna opäť vo večernom čase o 20:15 hod.

Ceny ranných vstupeniek na prvé štyri hracie dni v skupinovej fáze sú pevne stanovené na 3 eurá v oboch kategóriách. Večerné sa predávajú za 6 eur na hornú tribúnu (B-kategória) a 8 eur na dolnú tribúnu (A-kategória). Lístky na play-off, ktoré odštartuje v stredu 8. júna osemfinálovými zápasmi, získate za 8 a 10 eur. Vstupenky na finálový zápas a duel o tretie miesto v sobotu 11. júna majú cenovky 10 a 12 eur.

Lístky idú do online predaja prostredníctvom portálu predpredaj.sk, avšak predávať sa budú aj každý hrací deň aj priamo na mieste v Steel Arény. Cena lístkov pri kúpe v pokladni na štadióne bude o 2 eura vyššia.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!