Polícia žiada o pomoc svedkov dopravnej nehody medzi Čaklovom a Vranovom

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Okresné riaditeľstvo PZ, Okresný dopravný inšpektorát vo Vranove nad Topľou, žiada o pomoc svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo 23. apríla 2021 v čase okolo 20.10 hod. na št. 1/18 ceste medzi obcami Čaklov a Vranov nad Topľou

K dopravnej nehode došlo za účasti motorového vozidla doposiaľ nezistenej značky, typu a evidenčného čísla, ktoré v tom čase viedol doposiaľ nestotožnený vodič (pravdepodobne by sa malo jednať o nákladné motorové vozidlo červenej farby).

Doposiaľ nestotožnený vodič mal na nezistenom vozidle predchádzať iné nákladné vozidlo v smere jazdy z Vranova nad Topľou do Čaklova, kde mal pri predchádzaní ohroziť vodiča OMV zn. Škoda Octavia, ev. č: VT 278CR jazdiaceho v smere od Čaklova do Vranova nad Topľou. Následne neznámy vodič z miesta vzniku dopravnej nehody odišiel preč, na neznáme miesto a to bez toho, aby bol nehodu bezodkladne oznámil.

Polícia žiada svedkov, aby svoje poznatky ohlásili na tel. čísle 158 alebo priamo na Okresný dopravný inšpektorát vo Vranove nad Topľou.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!