Polícia žiada o pomoc svedka udalosti v cestnej premávke za obcou Bystré

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Okresné riaditeľstvo policajného zboru, Dopravný inšpektorát vo Vranove nad Topľou, žiada o pomoc svedka udalosti v cestnej premávke, ktorý viedol nákladné motorové vozidlo 1. júla 2020 v čase okolo 11.10 hod. po ceste I/18 v smere od Hanušoviec nad Topľou na obec Bystré.

Uvedený vodič mohol vidieť a bol svedkom udalosti v cestnej premávke, kde vodič osobného motorového vozidla viedol VW Passat po ceste I/18 v smere od obce Bystré na Hanušovce nad Topľou, pričom svojou jazdou neumožnil plynulý prechod služobnému vozidlu polície Multivan Vatra 503 – dopravné nehody, ktoré sa zo zapnutým VRZ presúvalo na miesto dopravnej nehody k obci Pavlovce.

Uvedený vodič motorového vozidla VW Passat vôbec nezastavil a ani nezišiel s vozidlom na okraj cesty, ale ohrozil služobné vozidlo, pričom vodič bol nútený zastaviť, aby nedošlo k zrážke s oproti idúcim nákladným vozidlom.

Týmto žiadame, aby svedok svoje poznatky ohlásil na telefónne číslo 158, alebo priamo na Okresný dopravný inšpektorát vo Vranove nad Topľou.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!