Polícia vyšetruje nehodu na Mlynskej ul., o pomoc žiada svedkov

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Okresné riaditeľstvo policajného zboru, Dopravný inšpektorát vo Vranove nad Topľou, žiada svedkov udalosti v cestnej premávke, ku ktorej došlo 8. decembra 2020 v čase 16.09 hod. na priechode pre chodcov na Mlynskej ul. vo Vranove nad Topľou pred križovatkou na Dubník a cestou k Základnej škole Sídlisko II, kde prechádzala chodkyňa v smere od obytného bloku č. 1335/132 k obytnému bloku č. 1486/103.

Na priechode pre chodcov ju mal naraziť prednou časťou vozidla Opel Astra vodič, ktorý viedol uvedené vozidlo po Mlynskej ul. v smere od centra mesta. Po náraze chodkyňu vyhodilo do predného čelného skla na vozidle, ktoré sa poškodilo a následne cez vozidlo prepadla a skončila pri pravom prednom kolese, kde zostala sedieť na zemi do príchodu RZP.

Keďže sa nedá určiť, ako došlo k dopravnej nehode z dôvodu, že obaja účastníci popisujú odlišný dej, žiada polícia náhodných svedkov, ktorí videli udalosť, aby svoje poznatky ohlásili na telefónnom čísle 158, alebo priamo na Okresný dopravný inšpektorát  vo Vranove nad Topľou.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!