Piataci HC Bulls vyhrávali u lídra dve minúty pred koncom 4:3

5. ročník – 8. kolo, nadstavba o 1. – 6. miesto:

MŠKM Trebišov – HC Bulls Vranov 5:4 (2:0, 0:2, 3:2)

Na ľade u lídra súťaže nezačali piataci HC Bulls práve najlepšie. Pri úvodnom vylúčení sa domáci dostali do vedenia a v 10 min. zvyšovali na 2:0. Hoci šance mali aj Vranovčania, skóre v 1. tretine sa už nezmenilo. Naopak nasledovala vyrovnaná 2. tretina, kde sa presadili aj hráči Vranova, ktorí vyrovnali na 2:2. Úvod záverečnej časti vyšiel lepšie mladým Býkom z Vranova, keď otočili zápas vo svoj prospech na 3:2 a v následnej presilovke zvyšovali už na 4:2! S takýmto priebehom zápasov mali naši piataci bohaté skúsenosti zo základnej časti – postupne otáčali v Bardejove z 1:3 na 5:4, v Kežmarku z 1:3 na 5:3, s Michalovcami zo 4:5 na 6:5 a dokázali si poradiť aj s Košicami 5:4, keď sa na nich doťahovali celý zápas, alebo tak isto sa celý zápas na nich doťahovala Sp. N. Ves, ktorú tiež udržali na rozdiel gólu so skóre 6:5! No teraz v nadstavbovej časti je to, bohužiaľ, naopak. S Prešovom vyhrávali 5:3, ale zápas skončil 6:6, v Sp. N. Vsi vyhrávali 6:5 a prehrali 6:8, s Košicami vyhrávali 5:4, aj 6:5, výsledkom však bola remíza 6:6. Napokon aj doma s Prešovom viedli od 8. min. 1:0, no prehrali gólom päť minút pred koncom 1:2! Taký istý priebeh mal aj zápas v Trebišove, kde ešte desať minút pred koncom viedli 4:2. Trebišovčania však v 58 min. vyrovnali a 64 sek. pred koncom otočili na konečných 5:4. Aj domáci tréner uznal, že za predvedenú hru si Vranov zaslúžil minimálne bod, ale z výhry sa nakoniec tešili domáci.

Zostava: Kristián Baľo, Boris Cerula, Lukas Cerula, Daniel Demčák, Matej Haňo, Adam Homa, Tobias Gabriel Janok, Ľubomír Kožejak, Matej Lelkeš, Gabriela Lačná, Oliver Oravec, Adam Pačuta, Erik Sabol, Tobias Szabo, Martin Tirita, Frederik Vanko. Tréner: Vlastimil Cvengroš.

6. HC Bulls Vranov 8 0 2 6 31:64 2

V najbližších dvoch týždňoch majú piataci nahustený program, keď odohrajú až štyri zápasy! Už vo štvrtok 27.02.2020 o 15.30 hod. odohrajú predohrávku predposledného kola v Spišskej Novej Vsi, a doma v STD Aréne sa predstavia počas volebnej soboty 29.02.2020 o 11.30 hod. opäť so Spišskou Novou Vsou. Počas jarných prázdnin tiež vo štvrtok 05.03.2020 o 13.30 hod. si doma v STD Aréne predohrajú 13. kolo proti Trebišovu a následne hneď v sobotu 07.03.2020 o 13.45 hod. hrajú ďalší zápas v Poprade.

6. ročník – 8. kolo, nadstavba o 7. – 12. miesto:

HC Bulls Vranov – MŠKM Trebišov 0:15 (0:6, 0:1, 0:8)

Zostava: Anna Baníková, Tomáš Capcara, Andreas Demčák, Roland Hreško, Tibor Imrich, Matúš Lakatoš, Patrik Lelkeš, Jaroslav Micko, Dávid Mužík, Marko Nemčík, Jozef Ščerba, Šimon Šimko, Martin Zákutný. Tréner: Michal Karaffa.

6. HK Slovan Gelnica 6 0 0 6 10:75 0

Najbližší a veľmi dôležitý zápas odohrajú šiestaci v Gelnici v sobotu 07.03.2020 o 09.00 hod.

Kadeti nadstavba o pohár Igora Libu

14.kolo: HC Bulls Vranov – HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 0:16 (0:2, 0:9, 0:5)

Zostava: Peter Baník, Oliver Ďuraš, Roland Harvaník, Jakub Kentoš, Ľubomír Kmiť, Samuel Krišo, Matej Lehet, Michal Macko, Klára Macková, Martin Michalov, Oliver Ongrády, Samuel Petrák, Samuel Šimon, Adam Trebuňák, Dominik Tutko,  Petr Znamenáček, Marko Židzik. Tréner: Vlastimil Cvengroš.

8. HC Bulls Vranov 13 0 0 13 17:148 0

Najbližší zápas odohrajú kadeti v sobotu 29.02.2020 v STD Aréne o 13.30 hod. proti Dolnému Kubínu a na druhý deň tiež doma v STD Aréne v nedeľu 01.03.2020 o 13.00 hod. proti Trebišovu.