Piataci HC Bulls Vranov odohrali so Sp. N. Vsou dva rozdielne zápasy

5. ročník – 14. kolo (predohrávka), nadstavba o 1. – 6. miesto:

HK Spišská Nová Ves – HC Bulls Vranov  9:3 (2:1, 4:1, 3:1)
Góly: Baľo, Homa, Janok.
Zostava: Kristián Baľo, Boris Cerula, Daniel Demčák, Matej Haňo, Martin Gerák, Adam Homa, Tobias Gabriel Janok,  Matej Lelkeš, Gabriela Lačná, Matej Olčák, Oliver Oravec, Adam Pačuta, Erik Sabol, Tobias Szabo, Martin Tirita, Frederik Vanko. Tréner: Ján Novák.

Prvá tretina predohrávaného predposledného kola priniesla vyrovnaný hokej. Napriek tomu, že viac príležitosti na skórovanie mali domáci, Vranovčania ich dokázali udržať na dištanc. Zápas sa zlomil v druhej tretine, keď domáci v rozmedzí 2 minút a 4 sekúnd skórovali trikrát, pričom naši mladí Býci nevyužili ani jedno z piatich prečíslení. Hoci na začiatku tretej tretiny znížili Vranovčania na 6:3, Spišiaci následne v presilovke skórovali a zápas sa už len dohral. Výsledok je k hosťom krutý, pretože hoci ich domáci prestrieľali, tak vyloženejšie príležitosti mali na skórovanie práve oni, no často urobili z brankára hrdinu, alebo trestuhodne netrafili bránu.

Ostatné výsledky 14. kola:
Poprad – Košice  7:1
Trebišov – Košice  5:5 (predohrávka 12. kola)

5. ročník – 9. kolo, nadstavba o 1. – 6. miesto:

HC Bulls Vranov – HK Spišská Nová Ves  4:11 (1:6, 2:1, 1:4)
Góly: Janok, Nemčík, Haňo, Gerák.

Zostava: Anna Baníková, Boris Cerula, Lukas Cerula, Andreas Demčák, Daniel Demčák, Peter Dzurko, Martin Gerák, Matej Haňo, Tobias Gabriel Janok, Ľubomír Kožejak, Matej Lelkeš, Gabriela Lačná, Jaroslav Micko, Marko Nemčík, Matej Olčák, Oliver Oravec, Adam Pačuta, Erik Sabol, Tobias Szabo, Martin Tirita. Tréner: Vlastimil Cvengroš.

Po dvoch dňoch sa stretli tí istí súperi, len v obrátenom garde a trošku pozmenenými zostavami. Lenže priebeh bol veľmi odlišný, keď domáci Vranovčania prehrávali v 6 min. už 0:4! To poznačilo vývoj celého zápasu a tak oproti štvrtkovým 15 vylúčeným, aj keď sa nehralo tvrdo, keďže vylúčenia neboli za kroščeky, napadnutia alebo narazenia na mantinel, ale bojovne, tak v sobotňajšom zápase pôsobili domáci ospanlivo a odovzdane a tak sa vylučovalo len v piatich prípadoch. Aj keď sa domácim podarilo streliť gól, tak hostia okamžite odpovedali a zaslúžene navyšovali svoj náskok. Za všetko hovorí aj pomer striel 54:20 v prospech hostí, ktorí tentokrát zaslúžene zvíťazili.

6. HC Bulls Vranov 10 0 2 8 38:84 2

Aj v nasledujúcom týždni odohrajú piataci dva zápasy. Najprv vo štvrtok 05.03.2020 o 13.30 hod. si doma v STD Aréne predohrajú 13. kolo proti Trebišovu a následne hneď v sobotu 07.03.2020 o 13.45 hod. hrajú ďalší zápas v Poprade.

6. HK Slovan Gelnica 7 0 0 7 19:85 0

Najbližší prázdninový týždeň odohrajú dva veľmi dôležité zápasy naši šiestaci, najprv vo štvrtok 05.03.2020 doma v STD Aréne o 11.00 hod. proti Levoči predohrávku 13. kola a potom v Gelnici  v sobotu 07.03.2020 o 09.00 hod. zápas 10. kola.

Kadeti – nadstavba o pohár Igora Libu

15. kolo: HC Bulls Vranov – MHK Dolný Kubín  1:8 (0:2, 0:5, 1:1)
Gól: Kmiť.
Zostava: Martin Balický, Peter Baník, Oliver Ďuraš, Roland Harvaník, Filip Jančík, Jakub Kentoš, Ľubomír Kmiť, Samuel Krišo, Matej Lehet, Samuel Petrák, Adam Trebuňák, Dominik Tutko,  Filip Vasiľ, Petr Znamenáčej. Tréner: Vlastimil Cvengroš.

16. kolo: HC Bulls Vranov – MŠKM Trebišov  6:9 (1:2, 5:3, 0:4)
Góly: Tutko 3, Židzik 2, Macko.
Zostava: Martin Balický, Peter Baník, Oliver Ďuraš, Jakub Kentoš, Ľubomír Kmiť, Daniel Kubani, Samuel Krišo, Matej Lehet, Michal Macko, Samuel Petrák, Adam Trebuňák, Dominik Tutko,  Filip Vasiľ, Petr Znamenáčej, Marko Židzik. Tréner: Michal Karaffa.

8. HC Bulls Vranov 16 0 0 16 24:181 0

Najbližší zápas odohrajú kadeti v sobotu 08.03.2020 o 09:00 hod. proti domácemu Bardejovu.