Bohemia spieva: Peter Bič Project prvý koncert vypredali, pridávajú druhý

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Projekt Bohemia spieva na výletnej lodi na Domaši uviedli premiérovo počas minuloročnej letnej sezóny a svojich fanúšikov si získal okamžite. Vypredané koncerty boli tou najlepšou možnou reakciou a reklamou, ktorá hádam ďalší komentár ani nepotrebuje! Skvelou správou je, že rovnaký scenár s obrovskom záujmom o vystúpenia hudobných hostí sa opakuje aj tento rok!

Tohoročnú koncertnú sezónu na výletnej lodi Bohemia otvorí kapela Peter Bič Project. Keďže prvý termín sa vypredal v priebehu niekoľkých dní, organizátori pridávajú druhý koncert 16. júna.

Peter Bič, ktorý zaujal aj ako moderátor formátu 3 pódia, nie je na slovenskej hudobnej scéne nováčikom. Novú kapitolu svojej muzikantskej kariéry však začal písať v roku 2010, kedy založil kapelu Peter Bič Project.

Mimoriadny talent potvrdil s ľahkosťou top skladbami, ktoré prevalcovali slovenský éter. Svojmu muzikantskému citu neostal nič dlžný ani po personálnych zmenách v kapele. S príchodom speváčky Viki Vargovej prešli z textov v anglickom jazyku na rodnú slovenčinu a hitová kométa letí ďalej… Miliónové videnia singlov „Čoskoro“, „Skúšame sa nájsť“, „Láva“, „Nedívaj sa tak“, či „Stoj“ sú tým najlepším dôkazom!

Pesničkárska romantika v podaní Peter Bič Project spojená s chémiou atmosféry večernej plavby po Domaši sú neodolateľnou kombináciou, z ktorej zážitok ešte znásobia originálne unplugged verzii s ich vlastným čarom.

Vstupenky na koncert Peter Bič Project v rámci projektu Bohemia spieva si môžete zakúpiť na www.maxiticket.sk.

Ďalším zo série koncertov bude vystúpenie Veroniky Rabada, ktorá už viac ako pätnásť rokov spieva v rôznych slovenských zoskupeniach, koncertovala tiež s Kandráčovcami a už tretí rok koncertuje s vlastnou kapelou. Jej repertoár pozostáva prevažne z vlastných skladieb „Ach Janíčko duša moja“, „Zabudni“, „Husičky“…, „Lúka“ doplnený o známe slovenské hity, ako napr. „Koho ľúbim“, „Ľúbim cigána Jána“, „Čerešne“

Veroniky Rabada vystúpi na lodi Bohemia 24. júna. Vstupenky na jej koncert si môžete zakúpiť na www.maxiticket.sk.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!