Opitý kamionista búral v Čaklove ploty rodinných domov

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Desivá dopravná nehoda sa odohrala v noci v Čaklove. Vodič kamióna zničil oplotenie troch rodinných domov. Nafúkal! Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove o tom informovalo na FB stránke Polícia SR – Prešovský kraj.

46-ročný vodič kamióna nevenoval včera v noci dostatočnú pozornosť vedeniu vozidla a sledovaniu situácie v cestnej premávke. V obci Čaklov v ľavotočivej zákrute zišiel s jazdnou súpravou mimo cestu. „Pri nehode došlo k poškodeniu samotného kamiónu, poškodeniu oplotenia troch rodinných domov, poškodeniu dreveného stĺpa, aj betónového stĺpa elektrického vedenia a poškodeniu plynovej prípojky rodinného domu,“ informovala polícia.

Vodič sa pri dopravnej nehode ľahko zranil, k inému zraneniu osôb našťastie nedošlo. Ako ďalej dodáva polícia, šofér nafúkal 2,35 promile. Obvinený bol za prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky. „Vozidlo viedol v stave vylučujúcom spôsobilosť, ktorý si privodil vplyvom návykovej látky. V takomto prípade je riziko ohrozenia života alebo zdravia ľudí alebo spôsobenia značnej škody na majetku obzvlášť vysoké a nebezpečné,“ upozorňuje polícia.

FOTO: FB Polícia SR – Prešovský kraj


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!