Naplnenou „krabicou od topánok“ môžeme rozdávať radosť aj tento rok

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Koľko lásky sa vojde do krabice od topánok je celoslovenská vianočná zbierka. Zapojiť sa do nej bude môcť opäť aj verejnosť v meste Vranov nad Topľou.

Postup je jednoduchý. Do zbierky sa môže zapojiť každý tým, že pripraví krabicu, ktorú odovzdá kontaktnej osobe alebo donesie na zberné miesto. Tieto krabičky „plné lásky“ sa potom rozdajú do zariadení pre seniorov, prípadne osamelým seniorom na Vianoce.

Oficiálne odberné miesta vo Vranove nad Topľou sú na mestskom úrade, v Mestskom dome kultúry, v predajni Krava&Company a vo firme Constructor-EU v mestskej časti Čemerné. Dodáme, že zbierka trvá od 23. novembra do 5. decembra 2022.

Krabičky, ktoré sa v zberných miestach vyzbierajú, budú odovzdané klientom Zariadenia pre seniorov Sidl.1.mája Vranov nad Topľou, Domu s opatrovateľskou službou, GERION-u senior centrum Zámutov, CSS AMETYST Tovarné, Zariadeniu pre seniorov Minerva Michalovce – Stráňany a DSS LIDWINA Strážske.

Viac informácií získate na oficiálnej webovej stránke zbierky www.kolkolasky.sk a na oficiálnej FB stránke zbierky – Koľko lásky sa vojde do krabice od topánok.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!