MŠK Tesla Stropkov spoznal v Slovnaft Cupe štvrtého súpera!

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

MŠK Tesla Stropkov bude bojovať o postup v Slovnaft Cupe na pôde štvrtoligového MŠK Slavoj Spišská Belá. Dodáme, že stretnutia 4. kola sú na programe 21. októbra.

MŠK Spišská Belá patrí v prebiehajúcom súťažnom ročníku IV. ligy Sever aktuálne 6. miesto s bilanciou 5 – 2 – 3. Okrem úspešného vstupu do sezóny sa mužstvu darí aj v Slovnaft Cupe. V prvom kole prešli zverenci trénera Vladimíra Lajčáka cez TJ Dunajec Spišská Stará Ves, keď na jej ihrisku vyhrali 3:1. V druhom kole cestovali na pôdu FK Veľká Lomnica, ktorú zdolali hladko 4:0. V ostatnom kole sa už Spišská Belá predstavila doma a rovnako štvrtoligový FK Gerlachov porazila 2:0. Najlepším strelcom tímu v tejto pohárovej sezóne je so 4 gólmi Marek Kapral. 36-ročný ofenzívny hráč je pri chuti aj v IV. lige, pretože v desiatich stretnutiach sa presadil 8-krát.

MŠK Tesla Stropkov odohral doterajšie tri zápasy u súperov a aj v 4. kole sa predstaví vonku. Treťoligista postupne zdolal Medzilaborce 2:0 (góly: Varga, Krajník vl.), Jasenov 2:1 (góly: Poľák, Grujović) a ambiciózne Pavlovce nad Uhom na čele s Dušanom Sninským rozstrieľal 6:0 (góly:  Artim 2, Poľák, Leško, Varga, Kmiť).

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!