Milujete tanec? Pozývame do krúžkov Street kids a L❤v dance v CVČ

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Aj v tomto školskom roku 2021/2022 otvára Centrum voľného času vo Vranove nad Topľou pestrú ponuku záujmových krúžkov, pričom jedným z tanečno-pohybových je aj krúžok Street kids pre deti vo veku 5-11 rokov, ktoré radi tancujú „HIP-HOP dance“, teda radi skáču, hýbu sa, zapájajú do pohybu celé telo a chceli by sa naučiť nové tanečné kroky.

Hip-hop, či Street dance v sebe v súčasnosti mieša mnoho tanečných štýlov, počnúc od old school, new school až po súčasné tanečné štýly, ako je dance hall, waackin, vogue, reggaeton, ktoré je často vidieť v tanečných MTV klipoch.

Pre staršiu vekovú kategórii (juniori od 12 rokov) otvára CVČ  tanečný krúžok Lv dance, kde sa tieto tanečné techniky viac rozvíjajú a sú samozrejme náročnejšie. Víziou tanečného krúžku je postupne z neho vytvoriť tanečnú skupinu Lv dance, v ktorom by pôsobili stáli dlhoroční tanečníci.

Trénerka Martina Rusnáková pevne verí, že v tomto školskom roku im protipandemické opatrenia dovolia reálne trénovať v tanečnej sále, aby sa deti a juniori po dlhej prestávke mohli prezentovať na rôznych vystúpeniach, súťažiach a taktiež získavať ďalšie tanečné skúsenosti na iných tanečných workshopoch s profesionálnymi lektormi.

Zápis prebieha na recepcii vo vestibule CVČ denne od 8.00 do 16.00 hod. a od 6. 9. 2021 predlžujeme otváraciu dobu do 17.00 hod.

Prihlášky a dokumenty k zápisu si môžete stiahnuť z našej web stránky cvcvranov.edupage.sk, alebo sú k dispozícii na recepcii vo vestibule CVČ.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!