KOLČAKY CUP: Dlhé Klčovo je pripravené urobiť reklamu, pozývame!

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

KOLČAKY CUP je pripravený. Prepísať úroveň minuloročného premiérového ročníka. Zoznam tímov, ale aj sprievodný program sľubujú zážitok. Pozývame do Dlhého Klčova. V sobotu 24. júna 2023.

O pohár pre víťaza si to na dvoch ihriskách rozdá dvanásť tímov. Chýbať nebude obhajca triumfu z Hencoviec. Fanúšikom určite nemusíme predstavovať známe značky ako RAMEKO, Stavbar, Stavmat, FK Vechec, Wagamamu a platí to aj pre MFK Kosatky, za ktoré nastúpia mladé futbalové pušky s hráčkou históriou v staršom doraste MFK Vranov. Spoza hraníc vranovského okresu prídu premiešať DNA turnaja Gavaľire LučináWillpan Stars. Domáce publikum sa bezpochyby najviac teší na derby zápasy medzi mužstvami z Dlhého Klčova – Dukla Kolčaky, Borussia Kolčaky a Dukla Kolčaky Old Boys.

Počas celého turnaja bude patriť hudobná produkcia a moderovanie dvojici DJ LUKAS – DJ JOPO. Detí si budú môcť užiť skákací hrad a maľovanie na tvár. Ak to spočítame a podčiarkneme, KOLČAKY CUP pozývajú všetky vekové kategórie. Nikto sa nudiť nebude, to môžeme garantovať!

Keď sme pri deťoch a futbalových nádejach… V piatok sa na štadióne miestneho OFK predstaví šesť žiackych mužstiev v kategórii U-11. Turnaj sa začína o 17.30 hod. I tento moment a prístup k mládeži jasne dokazuje, že Dlhé Klčovo je futbalová obec. Organizátori sobotňajšieho podujatia majú plné ruky práce s prípravami, ale napriek tomu si nájdu čas a priestor, ktoré s radosťou venujú práve deťom. Rešpekt a palec hore!

Status obce, ktorá žije futbalom, potvrdzujú v Dlhom Klčove aj investíciami do infraštruktúry. Na hlavnej tribúne osadili nové sedačky, rovnako vynovili striedačky. Samozrejme, všetko v klubových farbách. Hráč, fanúšik… keď príde na štadión, tak má naozaj pocit, že je na štadióne!

KOLČAKY CUP je pripravený. Všetky detailné informácie o turnaji nájdete na facebookovej stránke KOLČAKY CUP.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!