KOLČAKY CUP: Dlhé Klčovo je pripravené urobiť reklamu na futbal!

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

KOLČAKY CUP je pripravený. Prepísať úroveň premiérového ročníka. Zoznam tímov sľubuje zážitok. Pozývame do Dlhého Klčova. V sobotu 15. júna 2024.

KOLČAKY CUP vleteli na mapu turnajov v malom futbale ako kométa! Domáci klub OFK Dlhé Klčovo v spolupráci s obcou Dlhé Klčovo pripravili v roku 2022 podujatie, ktoré znieslo organizačne najprísnejšie kritéria, čo je vždy kľúčové.

Ak totiž šľape organizácia, mužstvá sa môžu sústrediť len a len na vlastné výkony. Vtedy si futbalovú fiestu užívajú hráči, aj fanúšikovia a platí, že víťazmi sú všetci, pre ktorých je futbal životným štýlom.

Prijať výzvu prekonať vysoko nastavenú latku boli organizátori pripravení aj minulý rok. Škrt cez rozpočet im však urobila prietrž mračien. Najbližšiu sobotu však meteorológovia hlásia dokonalé počasie! Hrať sa bude na dvoch ihriskách. Systém s 15 minútami necháva vyniknúť a vygradovať dynamiku. Na hracej ploche s rozmermi pre malý futbal sa nedá špekulovať.  Jedinou cestou k úspechu je hrať!

Pre KOLČAKY CUP platí, že vychytal dokonalý termín. Hrať sa bude týždeň po skončení krajských majstrovských súťaží. Turnaj v Dlhom Klčove je po (náročnej) sezóne ideálnou príležitosťou vymeniť si stále živé spomienky na TOP momenty z práve skončeného súťažného ročníka.

Hoci na konci dňa sa jeden z tímov bude tešiť z celkového víťazstva, do Dlhého Klčova sa nechodí bojovať (o body a trofeje). Do Dlhého Klčova sa chodí stretnúť priateľov zo zelených trávnikov… A zahrať si s nimi futbal. Prvý ročník si vypýtal pokračovanie výnimočnou atmosférou a niet pochýb, že aj tento rok sa budú všetci cítiť na „Kolčakoch“ ako na vlastnom domácom štadióne!

Dlhé Klčovo je futbalovou obcou. Naše konštatovanie potvrdzuje i fakt, že v klube nezabúdajú ani na mládež. Futbalové nádeje vybehnú na trávnik v piatok v rámci KOLČAKY CUP JUNIOR. Tento moment sa žiada oceniť o to viac, že organizátori sobotňajšieho podujatia majú plné ruky práce s prípravami, ale napriek tomu si nájdu čas a priestor, ktoré s radosťou venujú práve deťom. Rešpekt a palec hore!

Všetky detailné informácie o turnaji nájdete na facebookovej stránke KOLČAKY CUP.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!