Kandidáti za Hlas-SD a Sme rodina sú pripravení na náročné rozhodnutia

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

V októbrových komunálnych voľbách sa budú kandidáti na poslancov do Mestského zastupiteľstva vo Vranove nad Topľou za Hlas-SD a Sme rodina uchádzať o dôveru občanov na spoločnej kandidátke.

Okresný predseda Hlas-SD Ján Karol v tejto súvislosti pripomenul, že prvýkrát v histórii sa budú konať komunálne voľby a voľby do vyšších územných celkov v rovnakom termíne.

Hlas-SD a Sme rodina našli spoločnú reč pri podpore nezávislého kandidáta na vranovského primátora Jána Ragana, ako aj pri poslancoch do mestského zastupiteľstva. Podľa Jána Karola boli rozhodujúcim spojivom korektné vzájomné vzťahy. „Táto spolupráca nie je založená na extrémnej politickej blízkosti, ale skôr je založená na tom, že ako Vranovčania sa dobre poznáme a vychádzame spolu. Zastávam názor, že komunálne voľby sú a vždy budú o ľuďoch, nie o politike a politických stranách,“ uviedol Ján Karol.

O dôveru pre poslanecký mandát sa budú, podľa neho, uchádzať osobnosti s profesionálnym životopisom, skúsenosťami zo samosprávy a zároveň mladí ľudia v duchu filozofie Hlasu-SD, podľa ktorej im chcú dať priestor realizovať ich vízie a plány. „Kvôli kríze, ktorá sa nám pravdepodobne nevyhne, sa v zastupiteľstvách, nielen v tom vranovskom, bude častokrát hlasovať o veľmi náročných veciach. Títo ľudia sa toho neboja. Všetci sú rozhodnutí urobiť maximum, aby bol Vranov lepším miestom pre život, pretože tu chcú žiť, vychovávať svoje deti, vnúčatá,“ zdôraznil J. Karol.

Okresný predseda Sme rodina Martin Vardžik vníma za devízu kandidátov na poslancov fakt, že budú pracovať s nasadením. „Sú to ľudia, ktorí si zaslúžia dôveru. Budú pracovať s nasadením a posunú naše mesto dopredu. Verím, že v spoločnej spolupráci sa nám podarí dosiahnuť zaslúžený výsledok,“ reagoval M. Vardžik.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!