Pracovná ponuka: Predavač – pokladník v pohostinstve v N. Hrušove

  • Auto
  • Dátum: 22.03.2022

Predavač – pokladník v pohostinstve

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce:

Obec Nižný Hrušov – prevádzka Pohostinstvo
ul. Hlavná 514
094 22 Nižný Hrušov
okr. Vranov n. T.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Predavač – pokladník v pohostinstve. Predaj tovaru, práca s ERP, príjem tovaru od dodávateľov, vykladanie tovaru, hmotná zodpovednosť, udržiavanie poriadku a hygieny na prevádzke.

Ponúkaný plat:
minimálne 666,00 € + odmena za dosiahnutú tržbu (brutto)
Iné výhody:
v zmysle platného Zákonníka práce
Termín nástupu do práce:
11. 4. 2022
Druh pracovného pomeru:
hlavný – doba určitá

Informácie pre uchádzača:
– pracovný čas: od 13:00 do 22:00 hod. (v piatok a sobotu do 24:00 hod.), krátky a dlhý týždeň .
– skúšobná lehota 1 mesiac
– termín na predkladanie žiadostí + štruktúrovaný životopis do 31.03.2022 do 17:00 hod. – poštou na našu adresu, e-mailom na obec@niznyhrusov.sk alebo osobne v úradných hodinách v podateľni OcÚ;

Požiadavky na zamestnanca
Všeobecne požadované znalosti:
Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie (vyučený v odbore výhodou)

Certifikáty
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1) /nie je podmienkou/

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Zdravotný preukaz, odborná spôsobilosť – potraviny, bezúhonnosť a príjemné vystupovanie, práca s ERP výhodou.

Informácie o spoločnosti
Kontaktné údaje:

Obec Nižný Hrušov
Nám. Jána Pavla II. č. 520
Slovensko
Tel: +421911309102, +421905242766; +421907591557,

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!