vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / MFK Vranov povedie v jarnej časti Peter Košuda

MFK Vranov povedie v jarnej časti Peter Košuda

MFK Vranov patrí po jesennej časti aktuálneho súťažného ročníka 5. miesto. A-mužstvo odštartuje prípravu na druhú polovicu sezóny 15. januára. Prvou zmenou je obsadenie v realizačnom tíme, keď hráčov v odvete dočasne povedie tréner Peter Košuda.

V jeseni viedol MFK Vranov Emil Sudimák, ktorému 15. decembra 2017 skončila zmluva a klub sa ju rozhodol nepredĺžiť. Vedenie MFK sa mu chce aj touto cestou poďakovať za odvedenú prácu a popriať veľa úspechov v ďalšej trénerskej kariére.

Emil Sudimák zasadol na lavičku Vranova začiatkom roka 2017 a v jeho priebehu dosiahol, v súčte jarnej a jesennej časti, trinásť víťazstiev, osem remíz a sedem prehier.

V jarnej časti aktuálneho súťažného ročníka povedie A-mužstvo MFK tréner Peter Košuda, ktorý v jeseni pôsobil pri staršom doraste Vranova. „Keďže prioritou je pre nás dávať príležitosť vlastným odchovancom a mladým hráčom, zohral aj tento fakt dôležitú úlohu pri poverení trénera Petra Košudu vedením A-mužstva, ktorý má všetky odborné predpoklady na to, aby bol garantom tejto kontinuity,“ uvádza sa v stanovisku Správnej rady MFK Vranov.
 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum