vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / Kadernícky salón Janka: Účes je šperk, účes je vášeň!

Kadernícky salón Janka: Účes je šperk, účes je vášeň!

Účes je šperkom každej ženy. V histórii mu bolo pripisované magické čaro a výnimkou nie je ani súčasnosť. Ak chcete nechať svoje vlasy nadýchnuť sa a zároveň si oddýchnuť v príjemnom prostredí v rukách profesionálky, dokonalou adresou je Kaderníctvo Janka vo Vranove nad Topľou.

Účes je umenie. Platilo to, platí a bude platiť. Baviť sa však môžeme o moderne a aktuálnych trendoch. Pre rok 2017 platí, že letí jednoduchá úprava vlasov s dokonalosťou včesanou do prirodzenosti a ľahkosti. „V popredí sú kratšie strihy so strapatým vzhľadom a prírodné pastelové farby. U polodlhých a dlhých vlasov sú trendy veľké vlny alebo úplne rovné vlasy,“ vysvetľovala Jana Venceľová, majiteľka Kaderníctva Janka.

Samostatnou kapitolou pri účesoch je farba vlasov. U polodlhých a dlhých vládnu sivá, jantárová, cherry, či jahodová blond a zabudnúť nemôžeme ani na „ombre mániu“. Výraz „ombre“ pochádza z francúzštiny a znamená tieňovaný. Pri tomto spôsobe farbenia sa melíruje časť vlasov tak, že prechod medzi melírom a pôvodnou farbou je postupný. Táto technika si našla svoje miesto medzi ženami okamžite, pretože všedné mení na vášeň. „Ženy ku mne prichádzajú s tým, že chcú svoj účes oživiť alebo by chceli úplne zmeniť farbu vlasov, ale nemajú odvahu na radikálnu zmenu. Práve ombre je v takýchto prípadoch dokonalou voľbou, pretože s farbou vlasov pracujem postupne od najtmavšieho po najsvetlejší tón. Dámy si síce chvíľu posedia v kresle, pretože nejde o jednoduchý proces, ale výsledok sa im bude zaručene páčiť,“ dodala s úsmevom J. Venceľová.

 

V Kaderníctve Janka je samozrejmosťou profesionálny prístup, ku ktorému patrí aj konzultácia o najvhodnejšom type účesu. Ako zdôraznila J. Venceľová, fantázii sa medzi nekladú a improvizovať sa dá vždy bez ohľadu na vek, či konzervatívny alebo absolútne odvážny prístup k účesom. V rukách profesionálky je totiž inšpirácia nevyčerpateľná! „Často ku mne chodia dievčatá alebo ženy už s fotografiou v ruke, aký účes by chceli alebo naopak, rady si nechajú poradiť. Ukážu mi napríklad, aké budú mať šaty na svadbu, stužkovú, ples... a podľa toho potom riešime, či zvolíme štýl, aby vynikol dekolt alebo či chceme vlasmi niečo prikryť, možností je totiž vždy viacero,“ pozvala J. Venceľová do Kaderníctva Janka.

Kaderníctvo Janka sídli na Lúčnej 826 (oproti Kauflandu) a informácie o novinkách získate aj na FB stránke „Kadernícky salón Janka“.

 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum