vranovské novinky spektrum týždenník okresu vranov nad topľouČlánky / O titul MISS Slovensko 2016 zabojuje aj Vranovčanka V. Maťašová

 O titul MISS Slovensko 2016 zabojuje aj Vranovčanka V. Maťašová

Miss Slovensko 20016 spoznáme v priamom prenose 29. apríla. Medzi dvanástimi kráskami zabojuje o titul najkrajšej Slovenky aj 19-ročná Vranovčanka Veronika Maťašová.

Do súťaže sa prihlásila sama. Inšpiráciou sa pre ňu stala súťaž Miss Leta 2015, na ktorú ju organizátori pozvali cez Facebook a vo finále získala titul druhej vicemiss. „Na tejto súťaži som sa zoznámila s Lujzou Strakovou, ktorá mi odporučila, aby som sa prihlásila do súťaže Miss Slovensko. Povedala som si, že by to mohla byť zaujímavá skúsenosť a vypísala som prihlášku,“ vysvetľovala Veronika Maťašová.

Mladá Vranovčanka postúpila priamo do semifinále a z 82 dievčat ju odborná porota nominovala do finálovej dvanástky. „O tom, že som sa prihlásila do súťaže, vedeli iba rodičia a priateľ. Po semifinálovom kastingu sme do tlačovej konferencie 2. februára nesmeli zverejniť informáciu, ktorá z nás postúpila do finále. Keďže nemám problém sa podeliť so zážitkami na Facebooku, či Istagrame a zároveň som poriadne ukecaná, bolo pre mňa dosť náročné mlčať,“ smiala sa Veronika.

Hoci semifinálový kasting trval desať hodín, vďaka skúsenostiam z modelingu, ktoré zbierala v Miláne, či Istanbule, ho zvládla bez problémov. Ako priznala, vytrápili ju iba kamerové skúšky. „Fotenie a všetko s tým spojené ma veľmi baví, preto som sa rozhodla vyskúšať modeling. Na kameru zvyknutá nie som, no pracujem na tom,“ vysvetlila šibalsky Veronika. O pár dní ju totiž budeme môcť vidieť v hlavnej úlohe v novom klipe Rakbyho, ktorý sa natáčal v Turecku. „Klip som ešte nevidela, ale som veľmi zvedavá. I keď sa pred kamerou ešte stále necítim prirodzene, dokážem zahrať všetko od plaču po smiech, tak teda uvidíme, ako to dopadne,“ dodala modelka, ktorú môžete vidieť tiež vo videu talentovaného huslistu Filipa Jančíka.

Napriek tomu, že snom Veroniky je presadiť sa vo svete modelingu, jej kariéra mohla mať úplne iný spád. Ako talentovaná šprintérka na 100 a 200 metrov rozvíjala svoje nadanie na Športovom gymnáziu v Košiciach, ale nakoniec tretry zavesila na klinec. „Snívala som o olympiáde v Riu (úsmev), no po Miláne som dala prednosť modelingu. Niekedy sa človek musí vzdať jedného, aby mohol pokračovať v novej výzve. K športu mám však stále kladný vzťah. Ak si mám vybrať medzi nakupovaním v obchodnom centre a korčuľovaním, pôjdem sa radšej korčuľovať,“ prezradila o sebe. Okrem toho vo voľnom čase rada spí a miluje hudbu. „Musím na seba prezradiť, že ešte veľmi rada upratujem a prenášam nábytok, lebo sa viem pritom odreagovať.“

Vo finálovej dvanástke chce zaujať svojou bezprostrednou, komunikatívnou a mimoriadne veselou povahou. „Som obyčajná baba, ktorá vedie život ako všetci ostatní, ale mám rada, ak sa ľudia usmievajú, preto sa snažím, aby v mojej spoločnosti bolo vždy veselo,“ poznamenala Veronika.
 

Platená reklama

Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Square 1 300x300
Zdieľajte túto stránku na FECEBOOKu Konktujte nás - Rýchla správa Formulár na zadanie inzercie
Stropkovské Spektrum