Gól Erika Streňa, ktorý zaujal aj M. Hamšíka, ašpiruje na Gól sezóny

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Presný zásah Erika Streňa ašpiruje na Gól sezóny 2021/2022. Kapitán FK Humenné trafil parádne proti ŠK Slovan Bratislava B. Hlasovať za jeho nádhernú strelu môžete na www.druhaliga.sk.

V 26. kole sa FK Humenné predstavilo v hlavnom meste. Nad rezervou ŠK Slovan Bratislava vyhralo 3:2, ale pokojne môžeme napísať aj ŠK Slovan Bratislava B – Erik Streňo 2:3.

Pod víťazstvom zverencov trénera Jozefa Škrlíka totiž najviac žiaril práve podpis kapitána tímu a odchovanca vranovského futbalu Erika Streňa.

Najskôr v 15. min. otvoril skóre rutinérsky premeneným samostatným nájazdom a po polhodine hry nabíjal Michalovi Hamuľákovi.

Finále v jeho podaní prišlo v 78. min. Jedna vec je „zavrieť oči“, vypáliť a trafiť, ale Erik Streňo ponúkol viac. Po prebratí lopty pred stredovým polkruhom mal totiž svoj strelecký zámer pod absolútnou kontrolou…

Video s jeho gólom uverejnené v instagramovom profile Slovenskí_futbalisti neušlo ani pozornosti Mareka Hamšíka, slovenskej futbalovej ikony.

Tento presný zásah, ktorý sa nakoniec ukázal ako rozdielový, sme už vtedy označili za jeden z najkrajších v celej sezóne. Nakoniec prišlo na naše slová, pretože futbaloví fanúšikovia dnes môžu hlasovať za gól Erika Streňa v ankete Gól sezóny 2021/2022.

Ocenenie autorovi najkrajšieho gólu bude odovzdané na blížiacom sa Galavečeri AK2FL, ktorý sa uskutoční 31. mája v Šamoríne.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!