FOTOGALÉRIA: Derby medzi Stropkovom a Svidníkom bolo reklamou na futbal

Derby MŠK Tesla Stropkov – 1. FK Svidník napísalo pôsobivú futbalovú kapitolu. Viac takýchto zápasov a štadióny na Slovensku budú plné.

Po prvom polčase sa zdalo, že Stropkovčania majú pri trojgólovom náskoku zarobené na pokojný zápas. Nemuselo to však platiť. Hostia zo Svidníka, ktorí sa snažia odlepiť z posledného miesta, prepli po zmene strán do vyšších ofenzívnych obrátok a pokiaľ by premenili svoje vyložené príležitosti, diváci mohli byť svedkami poriadnej drámy.

Futbal je produkt, ktorého výsledkom má byť zábava. A hráči Stropkova, aj Svidníka fanúšikov bavili. Hovoriť sa totiž bude o góle na 1:0, keď Miroslav Keresteš prepálil po zahraní signálu múr. Hovoriť sa bude o nožničkách Dávida Vieta Nguyen Hiena. Hovoriť sa bude o líderskej osobnosti kapitána Tesly Frederika Vargu. Hovoriť sa bude o charaktere Svidníčanov v druhom polčase. Hovoriť sa bude o efektivite domácich v koncovke. Hovoriť sa bude o fantastických zákrokoch Dušana Dlugoša.

Derby dvoch tradičných rivalov MŠK Tesla Stropkov a 1. FK Svidník bolo dokonalou reklamou na futbal. Viac takýchto zápasov a štadióny na Slovensku budú plné!