Forma sHOTs graduje, mieria do play off

• Box
  • Dátum: 03.03.2019

Stretnutie medzi sHOTs a Divočákmi malo prívlastok šesť bodové, keďže obidva tímy poškuľovali po 4. priečke zaručujúcej postup do playoff. Papierové prognózy favorizovali Divočákov, ktorí v predcházdajúcich troch stretnutia dokázali 2-krát zvíťaziť.

Stretnutie začalo opatrne, až sa na modrej čiare dostal k puku Miroslav Komenský a prudkou strelou otváral skóre stretnutia. Do kabín odchádzali tímy za stavu 1:0. Druhá tretina priniesla viac vzruchu pred bránkou Demčáka, avšak diváci gól nevideli. Tretia tretina sľubovala poriadnu zápletku. Avšak pozorná obrana na čele s brankárom Jožkom Kavčakom a po heroickom výkone Jána Čandíka, ktorý zažil prvé víťaztvo v sezóne neinkasovala, ba naopak, boli to práve hráči sHOTs, ktorí po lišiackej strele Maroša Čecha zvyšovali na 2:0. Následne vedenie poistil David Ulian po prihrávke Frederika Ganaja a Mareka Lukáča, ktorého strelu si obranca Divočákov zrazil do vlastnej bránky. V posledných sekundách si asistenciu mohla pripísať aj manežérka Monika Lukáčová, ale jej prihrávku nezúžitkoval Ondrej Troščák.

SHOTs si v posledných štyroch stretnutia pripísali na konto už tretiu výhru a so skóre 10:1 kráčajú jasne do playoff.