Ďalšie kolo Žiackej šachovej ligy, v akcii aj šachisti MŠK Vranov

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

V CVČ Vranov nad Topľou sa odohralo 3. kolo Žiackej šachovej ligy Vranova. V turnaji sa stretlo 9 súťažiacich.

Po siedmich kolách s tempom 2×15 minút sa vytvorilo nasledovné poradie: 1. Jakub Palfi (7 b., ZŠ Sečovská Polianka), 2. Aleš Chytra (5 b., ZŠ Bernolákova ul., Vranov nad Topľou), 3. Tibor Chytra (5 b., ZŠ Bernolákova ul., Vranov nad Topľou), 4. Filip Jozef Pantlikáš (4 b., ZŠ Štúrova, Hanušovce nad Topľou), 5. Karol Matta (3,5 b., ZŠ s MŠ Tovarné), 6. Simeon Dan Saraka (3 b., ZŠ Štúrova, Hanušovce nad Topľou) 7. Peter Štec (3 b., ZŠ Bernolákova ul., Vranov nad Topľou), 8. Adrián Čurha (2,5 b., ZŠ s MŠ Tovarné), 9. Ondrej Jurečko (2 b., ZŠ s MŠ Tovarné). Ďalšie kolo súťaže sa odohrá 29. 4. o 14:30 v CVČ Vranov nad Topľou.

Počas predchádzajúcich víkendov sa tiež odohrali dve kolá 3. šachovej ligy. V šiestom kole hranom 3. apríla privítali šachisti z MŠK Vranov nad Topľou na domácej pôde hráčov z Reinter Humenné juniori. K trom bodom a k výsledku 4,5:3,5 pomohli výhrami Jozef Bednár, Michal Virostko, Jerguš Ropovík a Aleš Chytra, polbod za remízu pridal Vladimír Verba.

Siedme kolo sa odohralo 10. apríla. Vranovčanom sa nepodarilo zdolať hráčov zo Slávie PU Prešov C a prehrali 3:5. Do výsledku prispeli výhrami Ján Cakl a Miroslav Chytra, polbody za remízy pripísali Jozef Baškovský a Jozef Bednár.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!