CEMED, s.r.o. preruší na JUH-u počas troch dní dodávku tepla a TÚV

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Spoločnosť CEMED, s.r.o. oznámila prostredníctvom svojej facebookovej stránky ukončenie rekonštrukčných prác na teplovodných rozvodoch na sídlisku Lúčna. Ďalšie práce budú v tomto týždni pokračovať na sídlisku JUH.

Ako informuje CEMED, s.r.o., v spolupráci s mestom Vranov nad Topľou a blízkymi obchodnými partnermi sa uplynulý piatok podarilo opätovne spustiť dodávku tepla a teplej úžitkovej vody do všetkých domácnosti na sídlisku Lúčna. „Rekonštrukcia teplovodu – výmena rozvodov ústredného kúrenia a teplej úžitkovej vody – prebehla úspešne a podľa plánovaného harmonogramu. Po vykonanej rekonštrukcii by mali vykurovacie sezóny prebiehať bez akýchkoľvek komplikácií a havarijných stavov. Ďakujeme všetkým občanom za trpezlivosť počas vykonávania realizačných prác,“ napísal CEMED, s.r.o. na svojej facebookovej stránke.

Spoločnosť zároveň dodáva, že rekonštrukčné práce rovnakého rozsahu budú prebiehať od budúceho týždňa aj na sídlisku JUH (kotolňa K2). „Prerušenie dodávky tepla a teplej úžitkovej vody je naplánované v dňoch 27. – 29. októbra 2021 (streda – piatok). Prosíme obyvateľov toho sídliska o trpezlivosť,“ citujeme zo stanoviska CEMED-u, s.r.o.

FOTO: FB CEMED, s.r.o. 

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!