Boxeri MŠK Vranov získali 5 slovenských titulov a 14 medailí

  • Box
  • Dátum: 28.03.2019
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

V Dubnici nad Váhom sa uskutočnili Majstrovstvá Slovenska žiakov a mladšieho dorastu v boxe, ktorých sa zúčastnilo 98 športovcov z 36 klubov.

O medailové pozície bojovali aj reprezentanti MŠK Vranov, ktorí získali päť majstrovských titulov – Sofia Čonková (mladšia žiačka), Tobiáš Jankar (mladší žiak), Vladimír Balog (starší žiak), Bartolomej Fajčak (starší žiak) a Oliver Zajac (mladší dorastenec).

Vicemajstrami Slovenska sa stali Vanesa Fajčaková (mladšia žiačka), Jozef Demeter (mladší žiak), Tomáš Daňo (starší žiak), Jakub Kochan (starší žiak), Emanuel Tirpak (starší žiak), Marek Daňo (mladší dorastenec).

Bronz získali Martin Piatak (mladší žiak), Silvester Fajčak (starší žiak) a Karol Daňo (mladší dorastenec).

"S výsledkom sme nad mieru spokojní. Do finále postúpili naši jedenásti reprezentanti, z toho traja v ňom prehrali veľmi tesným výsledkom 3:2. Náš oddiel napreduje, pričom najväčším prekvapením pre nás bol Tobiáš Jankar, ktorý si titul doslova vydrel, keď v semifinále, aj vo finále porazil chlapcov, s ktorými v lige prehral. Dokonca finálový zápas vyhral v prvok kole technickým knokautom. Svoju dominanciu potvrdili Bartolomej Fajčak a Oliver Zajac, ktorí získali slovenský titul tretíkrát. Pochvalu si tiež zaslúžia naše dievčatá Sofia Čonková s Vanesou Fajčakovou, ktoré sa stretli vo finále a ponúkli pekný zápas. Celý tím predviedol super prácu, každý si zaslúžia pochváliť, pričom naše poďakovanie za podporu patrí mestu Vranov nad Topľou,“ uviedli tréneri MŠK Vranov, oddiel boxu Peter Čečko a Martin Gajdoš.

 

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!