FOTOGALÉRIA: Strelci MFK Vranov a FC Košice si rozdelili osem gólov

Šport / Futbal / FOTOGALÉRIA: Strelci MFK Vranov a FC Košice si rozdelili osem gólov

Hoci prvú tutovku už po dvoch minútach nepremenil Digoň, v ďalšom priebehu boli strelecky aktívnejší hostia. Od úvodu zápasu sa hralo v slušnom tempe, pričom viac z hry mal druholigista, ktorého hráči ťažili najmä z toho, že boli sebavedomejší, aj kombinačne istejší. Skóre otvoril po individuálnej akcii Vyshnevskyi.
Po zmene strán sa zápas "zlomil" v priebehu šiestich minút. Kým Vranovčania v dvoch sľubných pozíciách (za stavu 0:2) nepochodili, Košice natiahli rozdiel v skóre na štyri góly. Straka (po skvelej akcii Sitarčíka) s Bednárom zakončujúcim po rohu síce korigovali nepriaznivý výsledok, no na opačnej strane sa strelecky presadili ešte striedajúci Karaš a Pjošta.

MFK Vranov nad Topľou - FC Košice 2:6 (0:1)
Góly: 76. Straka, 89. Bednár - 38. a 58. Vyshnevskyi, 52. Leško, 56. Ristovski, 83. Karaš, 90. Pjošta.
Zostava MFK Vranov: Sudimák - Hreha, Bednár, Babjak, Straka - Sabol, Sitarčík, Fedor, Matkobiš - Digoň, Salon. Striedali Kozel, Šimurda, Kertis, Kos, Milenky.
Zostava FC Košice: Pulen - Matta, Kuc, Pavúk - Vancák, Keresteš, Ristovski, Liener - Gáll, Vyshnevskyi, Leško. Striedali Giertl, Lesniak, Rizie, Karaš, Bavoľár, Pjošta.

FOTOGALÉRIA: MFK VRANOV - FC KOŠICE

Petícia za ukončenie prevádzky Odkaliska Poša a jej následnú sanáciu Zelená Lagúna